Таксі таксо

автомобілі таксі таксоЗ часу своєї появи на початку двадцятого століття таксі таксо зазнало значних змін. У той історичний період скористатися автомобілем для поїздки по Києву могли тільки заможні городяни, оскільки розцінки були високими і недоступними для більшості.

У наші дні існує декілька сотень таксомоторних компаній, готових виконати заявку клієнта в будь-який час дня і ночі. Поряд з компаніями, що надають послугу з дорогими тарифами, більшість компаній Києва пропонує доступні для населення ціни.

Таксі таксо: вибирайте кращих

Таксі Київ користується величезною популярністю у киян і гостей столиці. Коли необхідно вчасно потрапити в певне місце, виклик авто в інформаційно-диспетчерській службі — ідеальний варіант. Висока швидкість виконання замовлення, зручність, цілодобова доступність, помірна вартість — це тільки початок списку переваг при замовленні таксі.

Однак не всі компанії виконують заявки на гідному рівні: водії служб із сумнівною репутацією погано орієнтуються в місті, тому можуть приїхати з запізненням, або вільного автомобіля не виявиться. Тому при замовленні машини варто довіряти тільки перевіреним і надійним фірмам. Вибирайте компанію Лінкор: набравши номер таксі 537, ви на власному прикладі переконайтеся в найвищому рівні обслуговування і демократичних тарифах.

Комфорт в таксі

На відміну від громадського транспорту, пасажир таксі має право розраховувати на зручність під час поїздки. Linkor taxi забезпечує пасажирам найвищий рівень зручності: випробуйте його особисто, оформивши замовлення онлайн або зателефонувавши оператору за коротким номером 537.

Автопарк компанії вже зараз налічує більше 700 комфортабельних іномарок, і це число з кожним днем тільки збільшується. Ми постійно перевіряємо транспортні засоби на наявність несправностей, тому гарантуємо найвищий рівень безпеки.

Помірні тарифи

вартість таксі таксоПлатити більше не хочеться нікому. Щоб задовольнити потреби жителів і гостей столиці в недорогій, але якісній послузі, фірма Лінкор щодня оптимізує робочі процеси. Це сприяє підвищенню якості роботи, і як наслідок, обслуговування, а також зниженню розцінок.

Якщо відповідально ставитеся до особистого бюджету і при цьому цінуєте хорошу якість, звертайтеся в Лінкор: ми виконаємо кожну заявку максимально ефективно і недорого!

При замовленні таксі таксо необов’язково переплачувати, щоб заявку виконали оперативно, а поїздка пройшла швидко і комфортно: телефонуйте в Linkor за номером 537 або заповнюйте онлайн форму на сайті!

Наверх

Наверх