Таксі тарифи Київ онлайн

розрахунок таксі тарифи київ онлайнПереконатися в тому, що інформаційно-диспетчерська служба Лінкор встановила найбільш лояльні розцінки в місті, можна подивившись таксі тарифи Київ онлайн. Ціни знаходяться у відкритому доступі на сайті, і ознайомитися з ними можна в будь-який зручний час.

Linkor: невисока вартість при відмінній якості

Будучи лідируючою службою таксі в київських пасажирських перевезеннях, компанія Лінкор щодня демонструє зразкову якість, і при цьому встановила одні з найбільш лояльних цін в столиці. Таксомоторна фірма прагне до того, щоб кожен киянин і гість міста міг замовити таксі за доступною вартістю і проїхатися з комфортом.

Оптимально низькі розцінки в столиці

Щоб максимально знизити вартість таксі, наша компанія займається оптимізацією роботи — це дозволяє з високою ефективністю виконувати кожен процес. Спільно зі зниженням цін, обслуговування виходить на більш якісний рівень.

Для підтримки невисоких розцінок, фірма не робить штучного їх завищення. Замовивши машину за номером 537 або залишивши онлайн заявку, клієнт може бути впевнений в тому, що поїздка на його гаманці не відіб’ється!

Як викликати таксі online

Скористайтеся сучасним варіантом замовлення автомобіля по інтернету. Для цього необхідно завантажити онлайн форму, яка знаходиться на веб-сайті компанії. Простота інтерфейсу форми дозволить замовникові не відчувати труднощів при заповненні. Внесіть в порожні рядки адреси подачі і місця прибуття необхідні дані. Кожну з додаткових послуг, яка буде потрібно, слід відзначити галочкою навпроти.

Для того щоб дізнатися тариф поїздки, необхідно натиснути кнопку розрахунку, яка розташована внизу форми. Програма за секунду побудує маршрут і видасть результат щодо вартості. Надсилайте після заявку на обробку, і за мінімальну кількість часу додаток покаже дані про машину, яка знаходиться найближче до клієнта, і номер телефону водія.

Гарантована подача таксі

автомобілі таксі тарифи київ онлайнБудьте впевнені у своєчасній подачі автомобіля — робіть замовлення в Лінкор! Компанія розпоряджається таксопарком, кількість машин в якому досягає тисячі штук. Транспортні засоби рівномірно розподілені по районах міста, і при отриманні заявки спеціальна програма підшукує найближче до замовника вільне таксі. Для додаткової страховки компанія веде співпрацю з партнерами — іншими службами Києва.

Щоб замовити машину недорого, вибирайте компанію Лінкор Таксі тарифи Київ в якій оптимально знижені, а якість завжди на висоті!

Наверх

Наверх