Таксі тел Київ

виклик таксі тел київПри необхідності дешево викликати автомобіль, набирайте з мобільного короткий таксі тел Київ 537, і вам забезпечена не тільки невисока вартість, але і відмінне обслуговування! Інформаційно-диспетчерська компанія Лінкор є одним з найсильніших гравців київського ринку перевезень — нам довіряє більшість киян, а гості міста незмінно викликають таксі у нас і під час наступних візитів в місто!

Linkor taxi: вартість невисока, а умови — комфортні

За 3 роки успішної роботи в перевезеннях компанія чітко виділила основні потреби пасажирів, які ми прагнемо виконувати при кожній поїздці. Поєднання комфорту, надійності, оперативності та невисокої ціни робить компанію Лінкор найбільш затребуваною при замовленні таксі Київ, і з кожним днем приваблює все більше клієнтів.

Наш номер 537 — телефонуйте в будь-який час доби

Ми поліпшили звичний спосіб замовлення машини для поїздки: тепер не потрібно записувати або запам’ятовувати довгі телефони — дзвоніть безкоштовно з мобільного номер таксі 537! Після виклику короткого номера включається система callback, яка здійснює зворотний дзвінок через кілька секунд.

У компанії працює достатня кількість диспетчерів, тому не потрібно витрачати час на очікування — вільний співробітник call-центру миттєво прийме заявку. Сповістіть диспетчера про маршрут, по якому будете пересуватися, і про необхідні додаткові послуги, і відразу почуєте тариф поїздки.

На електронному ресурсі компанії вказані і інші номери різних мобільних операторів, набравши які, можна замовити недороге таксі.

Працюємо цілодобово

Таксі може знадобитися в будь-який час доби: дістатися пізно вночі додому з святкування або урочистого заходу, попрямувати на вокзал або в аеропорт — подібних ситуацій налічується безліч. Громадський транспорт доступний обмежену кількість часу і не є надійним способом пересування по столиці і в її околицях.

цілодобове замовлення таксі тел київДля задоволення потреб замовників ІДС Лінкор працює без перерв і вихідних 24 години на добу круглий рік. Звертайтеся за номером 537 в будь-якій ситуації, пов’язаній з областю перевезень — ми надамо таксі і будь-яку послугу з широкого переліку додаткових в найкоротший термін за мінімальною вартістю.

Колектив таксистів і диспетчерів працює цілодобово, забезпечуючи обслуговування на найвищому рівні — переконайтеся в цьому особисто, замовивши машину в Linkor.

Набирайте таксі тел Київ з мобільного 537, і комфортабельна іномарка приїде на виклик через 5 хвилин!

Наверх

Наверх