Таксі центр

район таксі центрДля великої кількості київських районів послуга виклику автомобіля користується величезним попитом, особливо це відноситься до таксі центр. З огляду на настільки велике число запитів подача авто в дуже дешевій компанії з сумнівною репутацією може затриматися або вільну машину не знайдуть.

Також при великій затребуваності ціни можуть штучно завищуватися, тому знайти таксомоторну фірму, яка сумлінно виконує свої обов’язки, непросто. Однак така фірма є — це Таксі Лінкор: набирайте 537 з мобільного, і переконайтеся в високій якості послуги за вигідною вартістю на власному досвіді!

Недороге таксі центр і в інші райони Києва

Комп’ютеризована інформаційно-диспетчерська служба Лінкор працює в сфері пасажирських перевезень вже третій рік, і за цей час ми змогли вибитися в лідери серед кількох сотень компаній. Завдяки високій якості обслуговування, надійності і демократичним тарифами нас визнали кращими кияни і гості столиці.

Найшвидша подача таксі центр

Завдяки розумній організації робочих процесів і раціональному використанню часу, ІДС Лінкор знаходить і подає таксі швидше за інші служби таксі Київ. Оператор call-центру максимально швидко обробляє вхідне замовлення і відправляє на виклик найближчий до клієнта автомобіль, а таксист не втрачає часу дарма і відразу виїжджає.

Всього 5 хвилин — саме стільки доводиться очікувати клієнту. Якщо ви цінуєте свій час — телефонуйте за номером 537 або оформлюйте онлайн-заявку на електронному ресурсі компанії.

Розраховуємо вартість поїздки

Щоб дізнатися, у скільки обійдеться поїздка на таксі від ІДС Лінкор, можна вибрати будь-який з декількох способів.

виклик онлайн таксі центрНаберіть з мобільного 537, і через секунду система автопередзвону зробить зворотний дзвінок. Скажіть диспетчеру, куди машина повинна під’їхати, щоб забрати пасажира, кінцевий пункт маршруту і свої побажання щодо машини і поїздки в цілому. Оператор внесе всі дані в програму, та їх обробить, прокладе оптимальний маршрут, і видасть суму, яку необхідно буде сплатити після приїзду.

Якщо не бажаєте витрачати час на телефонний дзвінок, заходьте на веб-сайт компанії і завантажуйте сторінку з онлайн-формою. Всього кілька кліків у відповідних полях — і замовлення оформлене: процедура займе менше хвилини! Далі виберіть опцію «Тариф» і відразу дізнаєтеся суму до оплати — це дуже зручно для тих, хто планує бюджет заздалегідь.

Замовляйте таксі центр і в інші київські райони за найбільш доступною вартістю: телефонуйте 537 або залишайте інтернет-заявку, і її виконають миттєво!

Наверх

Наверх