Таксі в Києві недорого з мобільного

виклик таксі в києві недорого з мобільногоЗвичний варіант авто залишається таким же затребуваним, що і раніше, тому багато населення і гостей міста викликають таксі в Києві недорого з мобільного. ІДС Лінкор пропонує не тільки помірні розцінки на замовлення таксі та додаткові послуги, але і європейську якість обслуговування.

Робіть правильний вибір — викликайте таксі в Лінкор

Кращою інформаційно-диспетчерською фірмою міста по праву є Лінкор: ми пропонуємо незмінно якісний сервіс в поєднанні з демократичними тарифами. Завдяки оптимізації, що постійно проводиться в компанії, рівень обслуговування постійно зростає, а розцінки знижуються до оптимального рівня.

Дзвінок диспетчеру за коротким номером

У таксомоторної служби Лінкор передбачений короткий номер виклику таксі, який швидко запам’ятовується. Телефонуйте 537 з мобільного — вартість розмови оплачуємо ми! Завдяки використанню системи callback зворотний дзвінок здійснюється через кілька секунд очікування.

Оскільки в штаті call-центру працює багато співробітниць, вам не доведеться витрачати час, чекаючи, поки звільниться диспетчер — заявка буде прийнята миттєво. Повідомте диспетчеру, за якою адресою повинен під’їхати автомобіль, і кінцеву адресу поїздки. Інформація оперативно буде внесена в програму, та побудує оптимальний шлях з урахуванням проблемних ділянок (місця ремонту, пробки) і вкаже підсумкову вартість послуги.

Call-центр працює без перерв, тому телефонуйте цілодобово за номером 537, і заявка буде оформлена менше, ніж за хвилину!

Робіть замовлення таксі online

ІДС Лінкор пропонує практичний варіант замовлення машини, якому віддає перевагу все більше жителів і гостей міста, які поспішають, і не бажають витрачати час на телефонний дзвінок.

На сайті необхідно відкрити форму виклику таксі онлайн Київ, і внести в порожні поля потрібну інформацію. До неї відноситься початковий і кінцевий пункт поїздки, наявність додаткових послуг. Програма зробить автоматичний розрахунок вартості поїздки і видасть остаточний результат, який залишиться незмінним після приїзду.

Тарифи таксі оптимально знижені

вартість таксі в києві недорого з мобільногоНаша служба встановила доступні ціни, тому жителі і гості міста можуть скористатися послугою виклику автомобіля без шкоди для свого гаманця. Оптимізована робота утримує ціни на невисокому рівні, тому якість послуги не страждає, до того ж тарифи не завищуються спеціально.

Щоб замовити комфортне таксі в Києві недорого, досить набрати короткий номер компанії Лінкор 537, або оформити замовлення через інтернет!

Наверх

Наверх