Таксі в Києві з мобільного

виклик таксі в києві з мобільногоЯкщо шукаєте компанію для виклику таксі, що відрізняється надійністю, вибирайте ІДС Лінкор: замовляйте таксі в Києві з мобільного за найбільш демократичною вартістю! Ваш виклик приймуть без зволікання, а комфортна іномарка через 5-10 хвилин вже буде знаходитися в зазначеному місці!

Таксі Лінкор: поєднання помірних тарифів і відмінної якості

В інформаційно-диспетчерській службі Лінкор встановлені оптимально низькі розцінки, яких ми досягли за рахунок оптимізованої роботи. Це дозволило не тільки зробити вартість доступною для населення, а й надавати послугу на високоякісному рівні.

Телефонуйте в call-центр

Виклик таксі звичним способом через телефон не здає своїх позицій, незважаючи на зростаючу популярність замовлення онлайн. Фірма Лінкор максимально спростила виклик авто, ввівши номер, який складається всього з трьох цифр. Набирайте 537, і через кілька секунд callback зробить зворотний дзвінок: таким чином, вартість розмови оплачує компанія.

Якщо не хочете довго чекати вільного оператора, вибирайте Лінкор: у нас працює досить співробітників, щоб відразу прийняти заявку. Озвучте адреси, куди подавати таксі, і куди їхати, а також додаткові послуги, якщо в них є необхідність. Дані оперативно будуть внесені диспетчером в програму, і розрахована вартість поїздки.

Висока швидкість виконання заявок

Якщо не бажаєте даремно витрачати ні хвилини, телефонуйте 537 для замовлення таксі: ми максимально заощадимо час клієнта. Прийнявши замовлення, диспетчер швидко його оброблює і підшукує авто, якому найменше їхати до замовника. Таксист відразу направляється на виклик, і приїжджає через 5 хвилин: водії компанії відрізняються хорошим знанням столиці, в зв’язку з чим об’їдуть проблемні ділянки найкоротшим шляхом.

Невисока вартість

Ціни в компанії Лінкор відрізняються доступністю, тому оформити замовлення комфортного авто може кожен. Для забезпечення помірної цінової політики робота не припиняє оптимізуватися, до того ж, тарифи не завищуються штучно.

Замовляйте комфортну машину в аеропорт недорого

поїздка в аеропорт таксі в києві з мобільногоПри необхідності зробити виклик таксі аеропорт Бориспіль ціна якого невисока, вибирайте Лінкор, і не помилитеся! У таксопарку знаходяться тільки іномарки, тому зручність при поїздці забезпечена.
Попереднє замовлення — опція, яка дозволяє бути впевненим в гарантованій подачі автомобіля, і не хвилюватися перед перельотом з приводу запізнення в аеропорт.

Робіть замовлення таксі в Києві з мобільного на короткий номер 537, і ми надамо європейське обслуговування і помірну вартість!

Наверх

Наверх