Таксі високі тарифи

автомобілі таксі високі тарифиВ даний час в столиці працює дві сотні таксомоторних служб, однак після розчарування в сервісі, багато пасажирів віддають перевагу таксі високі тарифи яких вселяють впевненість. Далеко не завжди очікування відповідають дійсності: висока вартість послуги може бути діаметрально протилежною якістю послуг, що надаються.

Щоб не розчаруватися в обслуговуванні, транспорті, і поїздці в цілому, вибирайте столичну інформаційно-диспетчерську службу Лінкор: для клієнтів пропонуємо тільки найкраще!

Вибираючи Лінкор, пасажир вибирає комфорт і не переплачує

Зараз тарифи в таксі Київ відрізняються разюче: різниця між найдорожчим і найдешевшим становить приблизно 70%. При цьому далеко не у всіх випадках потрібно платити більше. Віддаючи перевагу таксомоторній фірмі Лінкор, клієнт отримує європейське обслуговування, зручне таксі для переїзду по столичному регіону, і не платить захмарну ціну.

Чому варто бути обережним, замовляючи дешеве таксі

В зв’язку з сильною конкуренцією між інформаційно-диспетчерськими службами, багато в гонитві за клієнтом значно знижує тарифи, а разом з тим погіршується якість послуг. Тому замовляючи автомобіль дуже дешево, слід бути готовим до певних труднощів.

Незважаючи на низькі тарифи в невеликих ІДС, подача автомобіля здійснюється в обмеженій кількості, тому ймовірність того, що машина не приїде на виклик, і клієнт не виїде, досить велика. Особливо це стосується годин пік вранці і ввечері, коли кияни їдуть на роботу і по справах, і повертаються додому.

Таксі Лінкор гарантує стовідсоткову подачу машини

Наша компанія має в своєму розпорядженні великий автопарк з кількістю автомобілів більше 700 штук. Тому замовляючи таксі в інформаційно-диспетчерській фірмі Лінкор, пасажир може бути впевнений в тому, що машина приїде на виклик стовідсотково.

виклик таксі високі тарифиТелефонуйте в диспетчерський центр Таксі Лінкор або залишайте онлайн-заявку на сайті, і будьте спокійні щодо майбутньої поїздки: транспорт чекатиме в призначеному місці через 5-10 хвилин після підтвердження замовлення. У рідкісних випадках подача авто може затягнутися до 20 хвилин, причина цьому — ранкова і вечірня завантаженість на дорогах або сильно несприятливі погодні умови.

Співпраця компанії зі столичними службами пасажирських перевезень є додатковою запорукою того, що пасажир добереться в призначене місце без запізнень.

Набирайте 537 з мобільного, і забудете, що таке таксі високі тарифи — у нас найдемократичніші ціни та гідний сервіс!

Наверх

Наверх