Таксі за місто Київ тарифи

траса таксі за місто київ тарифиДуже часто доводиться зробити поїздку не тільки по столиці, а й в її околиці, тому дізнатися таксі за місто Київ тарифи необхідно заздалегідь, щоб по приїзді не виявилося неприємного сюрпризу. Розцінки в межах і за межами міста розрізняються в деяких фірмах значно, тому вибирайте Лінкор Таксі — наша компанія встановила збалансовані ціни, доступні для більшості киян і гостей міста.

Linkor taxi: оптимальне поєднання ціни та якості

За три успішних роки роботи в сфері пасажирських перевезень інформаційно-диспетчерська служба Лінкор стала визнаним лідером. Ми забезпечуємо кожного пасажира найбільш комфортними умовами, і при цьому змогли встановити демократичні розцінки, ознайомитися з якими можете на офіційному веб-сайті.

Оформлення замовлення

Виклик машини в Linkor не вимагає багато часу: просто виберіть найбільш зручний для себе спосіб. Телефонуйте диспетчеру за коротким номером 537, і повідомляйте маршрут майбутньої поїздки з урахуванням додаткових вимог і послуг, якщо вони необхідні — все це диспетчер внесе в спеціальну програму. Зробити це можна і самостійно без здійснення дзвінка в call-центр, завантаживши онлайн форму на сайті.

Як дізнатися вартість поїздки

Програма прокладає оптимально короткий маршрут на підставі внесеної інформації. При цьому враховується стан на київських дорогах: пробки, ремонтні ділянки. Розрахунок остаточної суми до сплати проводиться згідно з діючими розцінками.

Підсумкова ціна, яку ви дізналися у диспетчера або online, не зміниться після приїзду — на неї не впливає час, проведений в дорозі. Тому можете планувати бюджет і готувати гроші заздалегідь.

Стовідсоткова подача таксі

Хочете, щоб таксі приїхало вже через 5 хвилин? Тоді вибирайте ІДС Лінкор: ми володіємо великим таксопарком і ведемо співпрацю зі столичними службами для додаткової гарантії 100% подачі таксі.

мікроавтобуси таксі за місто київ тарифиВ автопарку міститься велика кількість різного транспорту. При необхідності замовити таксі мікроавтобус для великої компанії — вибирайте Лінкор: ми надамо комфортабельне містке авто за помірною вартістю.

Продумана організація роботи сприяє максимально ефективному плануванню робочих процесів, що позитивно позначається на часі. При отриманні замовлення диспетчер знаходить найближчий до клієнта транспортний засіб. Наявність наших машин в різних районах столиці рівномірно розподілена, тому знайти вільне таксі навіть у віддаленій частині міста — не проблема.

Замовляйте недороге таксі за місто Київ в Linkor taxi!

Наверх

Наверх