Таксі за місто Київ

Якщо знадобиться дістатися в будь-який населений пункт, найбільш оптимальний варіант — таксі за місто Київ:

знаки на виїзді таксі за місто Київ537 Callback Дзвінки з мобільних безкоштовно

Тел.: (096) 258 75 55

Тел.: (093) 279 75 55

Тел.: (050) 620 75 55

Тел.: (044) 353 53 10

Найдемократичніший тариф

Українці при необхідності зробити міжміську поїздку, переважно купують залізничний чи квиток на автобус — його ціна демократична. Цим видам громадського транспорту характерні недоліки, починаючи від незручності при необхідності дістатися на вокзал, і закінчуючи тривалістю подорожі в некомфортабельних умовах.

На противагу цьому, в поїздці на таксі відсутні мінуси. Їхати до станції не потрібно — машина буде подана до самого дому. Чекати точного часу відправлення не потрібно — ви можете виїхати в будь-який зручний час. На виклик приїжджають іномарки вище комфорт-класу — інших машин в таксопарку Linkor taxi немає.

Транспортні засоби проходять техогляд, а салони систематично піддаються чищенню, що забезпечує безпеку і зручність. Якщо вважаєте, що вартість таксі буде захмарною — завантажте актуальні тарифи на офіційному веб-сайті та переконайтеся, що вони більш ніж лояльні.

У скільки обійдеться проїзд за місто Київ

Розцінок на інтернет-ресурсі Лінкор Таксі недостатньо для визначення точної суми до сплати. Щоб знати, скільки грошей знадобиться заплатити за подорож, зателефонуйте диспетчеру — для зв’язку передбачені вищевказані номери. Найпростіше, і до того ж, безкоштовно, скористатися системою callback, зателефонувавши на короткий номер 537 — зворотний дзвінок ви отримаєте через секунду.

Для розрахунку ціни поїздки слід вказати адреси подачі і прибуття таксі, якщо потрібно заїхати попутно в інші місця, їх також потрібно повідомити. Необхідно подати машину на певний час? Повідомте, коли саме, і попереднє замовлення таксі буде виконане хвилина в хвилину. Також Linkor taxi пропонує широкий перелік додаткових послуг.

Ми з особливою ретельністю підбираємо співробітниць в call-центр, тому робота виконується оперативно: ваша заявка буде оформлена менше, ніж за хвилину. Інформація буде внесена в програму і миттєво дороги таксі за місто Київрозрахована ціна. Вона фіксована і більше не збільшиться, адже в нашій службі таксі не передбачені приховані платежі.

Висока оперативність

Наші таксисти — найдосвідченіші і найкращі водії в Києві. Вони чудово знають дорогу, а в машинах встановлені GPS-навігатори, тому водій не буде довго блукати, а повезе вас по оптимально короткому шляху.

Замовити таксі за місто Київ недорого легко: зателефонуйте 537, і машина приїде за п’ять хвилин!

Наверх

Наверх