Тарифи таксі Київ 2017

автомобілі тарифи таксі київ 2017Якщо необхідно замовити автомобіль для поїздки за помірними розцінками, звертайтеся в таксомоторну фірму Лінкор, яка встановила оптимально низькі тарифи таксі Київ 2017. З кожним днем нашій службі віддає перевагу все більше городян і гостей столиці завдяки поєднанню високоякісного обслуговування та демократичних цін.

Замовляйте таксі з максимальною вигодою для себе

Інформаційно-диспетчерська служба Лінкор за трирічний період роботи в київських пасажирських перевезеннях стала визнаним лідером. Ми постійно поліпшуємо якість наданої послуги і прагнемо зробити вартість максимально доступною для всіх.

Більшість столичних служб таксі встановили низькі ціни за рахунок низької якості, проте це абсолютно не стосується ІДС Лінкор. Для зниження розцінок в компанії оптимізуються робочі процеси, що робить позитивний вплив на сервіс і вартість таксі. Переконайтеся в цьому особисто, подивившись актуальні тарифи.

Як дізнатися вартість поїздки

При плануванні бюджету слід заздалегідь дізнатися, яку суму платити за послугу. Компанія Лінкор пропонує для розрахунку кілька простих варіантів, що включають традиційний і сучасний варіанти.

Щоб тариф розрахував диспетчер, телефонуйте за коротким номером 537 в call-центр. Вартість телефонної розмови з диспетчером оплачує Таксі Лінкор. Повідомте адресу, за якою необхідно подати автомобіль, а також кінцевий пункт маршруту. Якщо маєте потребу в додаткових послугах, позначте і їх.

У компанії працюють кваліфіковані співробітники, які оперативно виконують свої обов’язки. Диспетчер швидко внесе інформацію в програму і оголосить остаточну вартість, яка залишається незмінною.

Розраховуйте вартість таксі онлайн

Щоб дізнатися, скільки платити по приїзді, необов’язково здійснювати телефонний дзвінок. Компанія виклик онлайн тарифи таксі київ 2017Лінкор використовує сучасні підходи, тому пропонує дізнатися ціну і замовити таксі онлайн, не витративши час на дзвінок.

Відкривайте форму на веб-сайті і вносьте дані про поїздку — для цього знадобиться зробити всього кілька кліків. Після натискайте кнопку розрахунку вартості, розташовану в нижній частині форми. Програма побудує оптимальний маршрут і видасть результат.

Завдяки тому, що процес розрахунку повністю автоматизований, можете не сумніватися в тому, що помилки, викликані людським фактором, не виникнуть.

Вибирайте одну з кращих київських компаній-перевізників Лінкор, яка пропонує найдемократичніші тарифи таксі Київ 2017, комфортабельні автомобілі і відмінний сервіс!

Наверх

Наверх