Телефон таксі м

виклик телефон таксі мЯкщо потрібно скористатися машиною і терміново дістатися в інший район столиці, набирайте телефон таксі м 537, і іномарка зі зручним салоном приїде через п’ять хвилин. Тарифи в Linkor taxi відрізняються демократичністю, тому кожен гість міста і киянин може замовити машину недорого, і насолодитися комфортною поїздкою!

Телефон таксі м Києва найпопулярнішої служби

Високою затребуваністю у киян і гостей міста користується інформаційно-диспетчерська служба Лінкор. Наша компанія — одна з кращих і найсильніших фірм в місті, яка за трирічний період зайнятості в пасажирських перевезеннях зуміла зайняти лідерські позиції.

Поєднання помірних тарифів і відмінного обслуговування приваблює все більше замовників, які після виклику таксі переходять в розряд постійних. Linkor taxi надає пасажирам максимум переваг, в числі яких: комфортабельні машини, своєчасна подача таксі, невисока ціна і зразковий сервіс.

Цілодобовий прийом замовлень

Для виклику автомобіля в компанії Лінкор не потрібно чекати слушного часу — телефонуйте в будь-який час, і таксі буде надано не пізніше, ніж через 5-10 хвилин! Набирайте з мобільного короткий телефон таксі м Київ 537, і заявку приймуть негайно.

Після дзвінка на номер 537 спрацьовує система автопередзвону, яка через пару секунд передзвонює. З’єднання з вільним диспетчером відбувається відразу ж, оскільки штат call-центру повністю укомплектований. Повідомте оператору адресу, куди повинно авто під’їхати, і куди відвезти пасажира, озвучте, які з додаткових послуг будуть потрібні. Дані оперативно внесуть до програми, і диспетчер скаже суму до сплати.

Call-центр приймає замовлення за номером 537, а також для виклику автомобіля передбачені телефонні номери різних операторів мобільного зв’язку, і міський номер для дзвінків зі стаціонарного телефону.

Різноманітність таксопарку

ІДС Лінкор — одна з небагатьох київських фірм, яка гарантує 100 відсоткову подачу машини. Щоб це забезпечити, компанія регулярно збільшує склад таксопарку: на даний момент кількість транспортних засобів досягає тисячі різних марок і моделей авто. Співпраця з партнерськими службами — додаткова мікроавтобуси телефон таксі мгарантія подачі машини вчасно.

Великій компанії необхідно замовляти таксі мікроавтобус, де кожному пасажиру буде зручно і комфортно. Замовляйте мікроавтобус в Linkor taxi, і вартість послуги не відіб’ється на вашому бюджеті.

Набирайте в будь-який час доби телефон таксі м 537, і ІДС Лінкор надасть нову іномарку з професійним водієм через 5 хвилин!

Наверх

Наверх