Транспорт таксі

пасажири транспорт таксіЗараз нерідко інформаційно-диспетчерські служби використовують транспорт таксі, який не відповідає вимогам надання сервісу на високому рівні. Замовляючи поїздку, особливо за найдешевшою вартістю, пасажири досить часто отримують відмову при подачі транспортного засобу, або на виклик він приїжджає в розваленому стані.

Все це не відноситься до Таксі Лінкор. Викликаючи машину у нас, клієнту надається гарантія подачі надійної іномарки комфорт-класу за доступною вартістю.

Транспорт таксі: поїздка на комфортабельному авто доступна кожному

Основне завдання фірми Лінкор — максимальне задоволення потреб клієнта. На це орієнтується керівництво і персонал компанії. Тому поїздка на нашому таксі Київ завжди проходить швидко, безпечно і зі зручністю.

Можливості автопарку

Парк машин ІДС Лінкор відрізняється завидною різноманітністю, завдяки чому індивідуальний запит кожного клієнта виконується в 100 відсотках випадків. Наявність різних марок і моделей автотранспорту та співробітництво з партнерськими фірмами — гарантія своєчасної подачі таксі.

Ви поспішаєте на вокзал або зустрічаєте зарубіжного партнера? Телефонуйте 537 і наш оператор в найбільш стислий термін підшукає оптимальний варіант.

Зручні автомобілі

Транспорт служби Лінкор підпадає під клас комфорт. Поїздка в надійній іномарці зі зручним салоном проходить особливо приємно для замовника.

Також пасажиру не потрібно турбуватися щодо безпеки переїзду по столичному регіону. Машини компанії в обов’язковому порядку проходять процедуру техогляду, що дозволяє своєчасно виявити можливі неполадки на початковій стадії.

Крім надійності та справності наші авто відрізняються чистотою зовні і всередині. Поїздка на такому таксі залишає у клієнта тільки позитивні враження.

Приваблива вартість

У компанії твердо переконані, що поїздка повинна бути доступною максимально можливій кількості киян і гостей столиці. У вартість транспорт таксізв’язку з цим фірма Лінкор пропонує комфортні таксі з демократичними розцінками.

Дізнатися точну вартість, у скільки обійдеться поїздка, можна здійснивши дзвінок в диспетчерський центр або самостійно в інтернеті.

  • У першому випадку після занесення даних щодо маршруту переїзду система автоматично розраховує ціну, яку озвучує оператор;
  • У другому випадку розрахунок відбувається аналогічно, єдина різниця — не потрібно дзвонити, а тільки внести дані в онлайн-форму і програма відразу покаже суму до оплати згідно діючих тарифів.

Вибирайте найкомфортніший і надійний транспорт таксі служби Лінкор!

Наверх

Наверх