Ціни на таксі в Києві сьогодні

пасажирки ціни на таксі в києві сьогодніПопулярність і затребуваність — такими характеристиками відрізняється виклик автомобіля в столиці, тому багато городян і гостей міста цікавляться, які ціни на таксі в Києві сьогодні. Терміново приїхати на роботу, вчасно дістатися на важливий захід або зустріч, не запізнитися в аеропорт і на вокзал — таксі допоможе практично в будь-якій ситуації.

У столиці знайти таксомоторну фірму — не проблема: кількість вже перевалила за 200 штук. Однак надійних компаній не так багато. Щоб поїздка не зірвалася, вибирайте перевірену інформаційно-диспетчерську службу, яка користується довірою жителів і гостей міста. Телефонуйте в Лінкор Таксі за коротким номером 537, і через 5 хвилин до будинку під’їде комфортабельна іномарка.

Linkor taxi: помірні тарифи і зразковий сервіс

В роботі компанія орієнтується на потреби пасажирів, тому ми пропонуємо найбільш комфортні умови поїздки та демократичні розцінки. Щоденне вдосконалення робочих процесів дозволяє максимально зменшити вартість таксі і при цьому не завдати шкоди якості обслуговування, як у більшості дешевих компаній із сумнівною репутацією, а підвищити його.

Як дізнатися вартість поїздки

Діючі тарифи представлені на електронному ресурсі фірми Лінкор — ви можете ознайомитися з ними у зручний час. Однак для розрахунку вартості в кожному конкретному випадку необхідно вибрати один із способів.

Щоб заздалегідь дізнатися, у скільки обійдеться майбутня поїздка, достатньо зателефонувати з мобільного на короткий номер 537 або зайти на сайт компанії. У першому випадку необхідно повідомити оператору маршрут поїздки і додаткові опції, що впливають на підсумкову суму, а диспетчер внесе їх в програму. При виборі другого варіанту інформація вноситься самостійно в онлайн форму.

Спираючись на внесені дані, програма прокладає оптимальну дистанцію між адресою подачі таксі і місцем прибуття, і автоматично розраховує остаточну вартість. При цьому враховуються діючі тарифи.

Вибирайте комфорт

мікроавтобуси ціни на таксі в києві сьогодніДля пасажирів Лінкор Таксі приготовлені найкращі умови поїздки. У таксопарку містяться тільки нові іномарки від класу комфорт і вище. Кількості транспорту досить для щоденного виконання 100% вхідних замовлень — ми не підводимо клієнтів!

У парку авто знаходяться транспортні засоби будь-якої місткості. Замовляйте таксі мікроавтобус для найбільш комфортного пересування великої компанії — ми гарантуємо оптимально низьку вартість.

Вибирайте компанію Лінкор, де ціни на таксі сьогодні відрізняються демократичністю, а обслуговування — європейським рівнем!

Наверх

Наверх