Тверезий водій

Важко переоцінити важливість замовлення таксі в Києві, від чого воно користується надзвичайною затребуваністю у жителів і гостей столиці, однак і інші послуги з області пасажирських перевезень стають популярними, і тверезий водій — одна з них. Якщо необхідно скористатися допомогою таксиста з професійними водійськими навичками на найвигідніших умовах — звертайтеся в Лінкор Таксі!

таксисти тверезий водій

Не можна сісти за кермо? Допоможе тверезий водій!

Linkor taxi займається пасажирськими перевезеннями в столичному регіоні протягом трьох років, проте навіть за нетривалий період ми завоювали лідерські позиції. Будучи однією з кращих таксомоторних компаній Києва і найсильнішим гравцем ринку, ми незмінно стежимо за репутацією і надаємо клієнтам максимальний комфорт і мінімальну вартість таксі і додаткових послуг.

Не стала винятком і послуга тверезий водій, скористатися якою ви можете в будь-який час доби. Її переваги та вигоду оцінили багато замовників компанії Linkor, які з певних причин не могли сісти за кермо свого авто.

Що таке послуга тверезий водій

Досить часто відбуваються ситуації, коли необхідно замовити в інформаційно-диспетчерській службі драйвер таксі. Що це означає?

Якщо в силу обставин замовник не може або йому не можна сідати за кермо, тоді необхідно скористатися цією зручною опцією. На виклик приїде таксист компанії Лінкор, що відрізняється чудовими навичками водіння, сяде за кермо автомобіля і доставить клієнта і його транспортний засіб за вказаною адресою за найкоротший термін.

Драйвер в таксі: в яких ситуаціях він допоможе

Життя в Києві буквально кипить, і досить часто може трапитися, що водіння загрожує негативними наслідками, і навіть несе загрозу для життя людини, яка знаходиться за кермом, і для інших учасників дорожнього руху. Послуга просто необхідна, якщо ви:

 • Повертаєтеся з заходу (урочистості, дружніх посиденьок і т.д.), де вживали алкогольні напої;
 • Непомірно втомилися після робочого дня;
 • Погано виспалися і буквально засинаєте на ходу;
 • Маєте незадовільне самопочуття;
 • Прийняли лікарські препарати, які виключають водіння;

До всього вищепереліченого, послуга тверезий водій користується заслуженою популярністю у ділових людей. У цьому випадку вони можуть вирішувати питання, пов’язані з бізнесом, і не відволікатися на процес водіння. Драйвер таксі за кермом також служить підтвердженням високого статусу клієнта, якому бажано мати персонального водія.

Тверезий водій: вибирайте для замовлення кращу компанію Linkor taxi

таксисти тверезий водійЩоб розраховувати на роботу професіонала і благополучно дістатися в потрібне місце, не потрібно платити надзвичайну вартість. Послуга може бути доступна кожному — для цього робіть вибір на користь Лінкор Таксі. Оптимізована робота є запорукою помірних тарифів і високої якості — ви обов’язково залишитеся задоволені низькою ціною і відмінним результатом! Дізнатися остаточну вартість можна у диспетчера за номером 537.

Якими якостями повинен володіти драйвер в таксі

У ІДС Лінкор грамотно підібраний штат співробітників: ми працевлаштовуємо таксистів з високим рівнем кваліфікації та великим досвідом водіння.

 • Досвід
  Щоб працювати в нашій службі таксі і відправлятися на виклики в якості драйвера, співробітник повинен володіти десятирічним стажем водіння, і відповідати ще одному важливому критерію: не мати на своєму рахунку дорожньо-транспортних пригод.
 • Знання
  Послуга тверезий водій передбачає, що таксист буде сідати за кермо машини клієнта, тому він повинен бути добре обізнаний щодо водіння автомобілів з різними типами коробок перемикання передач.
 • Оперативність
  Зразкове знання Києва та околиць — ще одна обов’язкова умова, якою відрізняється драйвер таксі. Звертаючись в Лінкор Таксі, клієнти впевнені, що до їх часу будуть ставитися з повагою, і не затримувати виконання замовлення через дрібниці. У зв’язку з цим драйвер в таксі повинен об’їжджати проблемні місця на дорозі, що включають затори та ремонтні ділянки, оптимально короткими шляхами.

Оформлення замовлення

замовлення послуги тверезий водійЯкщо знадобився тверезий водій, відразу звертайтеся в компанію Linkor: телефонуйте за коротким номером 537 — з мобільного телефону безкоштовно.

Послуга вимагає дотримання деяких нюансів, щоб її виконання відбувалося відповідно до законів України. При оформленні замовлення повідомте диспетчеру державний номер машини, а також повне ім’я автовласника (прізвище, ім’я, по батькові). Ми чесно ставимось до клієнтів і сподіваємося на взаємність, тому дані необхідні для перевірки достовірності даних про володіння транспортним засобом.

Техпаспорт на автомобіль і страховка цивільної відповідальності — документи, які драйвер таксі може попросити замовника надати. При відсутності цих важливих документів драйвер в таксі не має законних підстав сідати за кермо авто клієнта. Єдине правильне рішення в такій ситуації — замовити таксі по номеру 537 або залишити online заявку.

Тверезий водій відправиться на виклик відразу ж, як тільки отримає замовлення: компанія Лінкор гарантує високу оперативність, відмінну якість і привабливу вартість!

Наверх

Наверх