Цінуйте свій час – швидке замовлення таксі
такси онлайн заказ фото такси онлайн заказ фото-2

Подача машини від 3 до 10 хвилин
Якщо Ваше замовлення ніхто не взяв, спробуйте підняти ціну поїздки, це збільшить шанси подачі авто з іншого району!

Онлайн замовлення таксі в Києві

У житті бувають події, коли потрібно швидко і без важко дістатися з однієї точки міста в іншу. Причини можуть бути зовсім різними: поїздки в / з аеропорту, поїздки на роботу або додому, а також безліч інших. У кожній з цих ситуацій вимоги до швидкості транспортування, комфорт і тип транспортного засобу можуть відрізнятися.

Традиційним і найбільш оптимальним способом швидко і комфортабельно дістатися з одного місця в інше для жителів Києва & nbsp; є замовлення таксі онлайн через інтернет або додаток. Подібний варіант транспорту набагато ефективніше, ніж метро, ​​автобуси і тролейбуси, а також дешевше, ніж особистий транспорт.

Виклик таксі онлайн Київ

Онлайн заказ фото-3

Київська інформаційно-диспетчерська служба «Linkor Taxi» розуміє всю важливість необхідності для всіх жителів столиці вчасно встигнути в вказане місце. Більш того наша служба таксі цінує не тільки ваш час і гроші, але ще і комфорт поїздки.

ому у нас завжди можна замовити таксі онлайн в Києві в будь-який зручний час через додаток на телефоні або на нашому сайті.

Крім цього нашим клієнтам ми пропонуємо можливість вибрати тип авто & nbsp; і необхідний рівень комфорту, як приклад дуже зручно коли замовляєш таксі в аеропорт і все проходить ідеально.

Така особливість викликати таксі онлайн дає можливість вибрати габаритний вантажний транспорт для перевезення багажу або домашніх тварин або ж комфортабельний автомобіль для особистої доставки у вказане місце і найголовніше недорого.

Оформити заявку таксі онлайн  Київ також дає можливість безпосередньо замовити подачу транспортного засобу не тільки перед самим від’їздом. Опціонально виклик таксі в онлайні і його подача в вказане місце може бути виконана за попереднім замовленням.

Щоб не обтяжувати себе надмірними клопотами в найвідповідальніші хвилини, коли потрібно збирати речі, ви можете зробити попереднє замовлення таксі через інтернет у зручний для Вас час.

Таксі онлайн Київ

Існує два способи викликати таксі. Залежно від ситуації ви можете скористатися комп’ютером з виходом в інтернет і замовити дешеве онлайн таксі з розрахунком вартості поїздки.

Пам’ятайте, що в такому випадку пошук таксі онлайн через наш сервіс не буде займати занадто багато часу. Не потрібно буде навіть спілкуватися з диспетчером уточнювати тарифи поїздки. Можна, можливо самостійно вказати адресу відправки і прогнозований адресу доставки, вказати час (також можливий попереднє замовлення) і тип транспортного засобу. Завдяки функціональної і простій формі інтернет замовлення таксі ви без зайвих клопотів організуєте необхідний транспортний процес.

Крім традиційної форми замовлення через сайт ми готові запропонувати вам можливість зробити замовлення через мобільний додаток. Ми постійно поліпшуємо наш сервіс. Тепер мобільний додаток доступно для всіх телефонів на Android і iOS. Завдяки цьому замовити таксі онлайн в Києві ще простіше. Алгоритм схожий до попереднього варіанту. Ключова відмінність – ви можете зробити це дистанційно і без персонального комп’ютера. Для замовлення таксі онлайн Вам потрібно тільки смартфон і вихід в інтернет.

Дешеве таксі онлайн «Linkor Taxi» тепер не тільки якісне, оперативне і комфортабельне. Відтепер замовити таксі по інтернету – просто і дешево. Абсолютно всі транспортні засоби нашої компанії є технічно справними, водії мають значний водійський стаж, а диспетчер завжди допоможе швидко організувати замовлення авто.

Економте свій час і гроші – користуйтеся послугами «Linkor Taxi». Так ви завжди з комфортом і вчасно доїдете в потрібне місце.