Перевезення тварин

Лінкор Таксі надає величезний перелікпослуг зі сфери перевезень пасажирів, і перевезення тварин – одна з них. ми забезпечуємо максимально комфортними умовами не тільки замовника, але і домашнього улюбленця. Переконайтеся в цьому особисто: оформляйте замовлення таксі онлайн, або набравши з мобільного короткий номер 537! собаки в такси перевозка животных

Linkor taxi: недороге і комфортне перевезення тварин

Зайняти лідируючі позиції серед більше двохсот інформаційно-диспетчерських служб Києва компанії Лінкор допомогло поєднання оптимально низкие тарифи і високоякісного надання послуги. Кількість киян і гостей столиці, які довіряють нам, зростає з кожним днем. Linkor прагне не підвести жодного замовника, і це дає результат!

Служба перевезення тварин – не єдиний варіант транспортувати пернатого або пухнастого улюбленця. Якщо по-справжньому заботітесь про нього, довіряйте кращої таксомоторної компанії столиці Лінкор!

Перевезти домашнього улюбленця можна цілодобово

Для максимального задоволення потреб клієнтів Linkor taxi працює в цілодобовому режимі. Незалежно від часу доби і календарної дати, ми готові допомогти з виконанням будь-якої заявки, пов’язаної з пасажирськими перевезеннями. Злагоджений колектив диспетчерів і водіїв здійснить замовлення максимально якісно, ​​і заощадить ваш час.

Не стала винятком і перевезення тварин. Якщо необхідно вдень або вночі проїхатися з вихованцем – розраховуйте на нас завжди! Подорож в аеропорт і на вокзал, візит до ветеринара або грумера – Лінкор Таксі організовує поїздку з максимальним комфортом. Необхідно також проконсультуватися з, якщо не будете супроводжувати тварину – водій швидко і безпечно доставить його в потрібне місце.

Чому транспортування тварини в таксі найбільш зручна

Громадський транспорт не підходить для того, щоб відвезти домашнього вихованця. Сукупність великого скупчення людей, шуму і запахів негативно позначається на стані звірка. Особливо, якщо він звик до комфорту і захищеності квартири. Також тривале очікування громадського транспорту на холоді або спеці може негативно позначитися на його здоров’ї.

У таксі перевезення тварин вартість якої відрізняється доступністю, найбільш краща. У комфортному автомобілі відсутні дратівливі сторонні запахи і шум, немає штовхаються людей, тому тварина відчуває захищеність. Поїздка проходить швидко, що особливо важливо при термінового візиту до ветеринара. А в деяких випадках це допомагає врятувати життя домашнього улюбленця.

ІДС Лінкор: перевезення тварин на найвигідніших умовах

домашние питомцы в такси перевозка животныхТри роки роботи в столичних перевезеннях не пройшли даром – наша служба таксі заслужено вважається кращою! Компанія пропонує демократичні розцінки, доступні жителям і гостям столиці. Ми встановили амие низькі тарифи на замовлення таксі і широкий список додаткових послуг. У їх числі – перевезення тварин вартість послуги якої буде по кишені будь-якому власникові!

Служба перевезення тварин не знадобиться!

Інформаційно-диспетчерська фірма Лінкор на вищому рівні організовує доставку вашого улюбленця за вказаною адресою. При цьому немає потреби переплачувати: тариф на послугу настільки низький, що є чисто символічним.

Компанія намагається надати зразкове якість сервісу, яке зможуть дозволити собі все. Тому робочі процеси невпинно оптимізуються – досконалості немає меж! Завдяки оптимізованої роботі розцінки знижуються до оптимального рівня, а обслуговування стає відмінним.

Як оформити замовлення

Якщо необхідно транспортувати домашнього вихованця, оформити замовлення послуги в компанії Linkor можна декількома способами.

  • По телефону Телефонуйте безкоштовно з мобільного на короткий номер 537. Встановлена ​​система автопередзвонювання здійснює зворотний дзвінок через пару секунд. Завдяки системі callback клієнт економить час і гроші – вартість дзвінка сплачує компанія. Ми наймаємо достатню кількість диспетчерів, тому ви не витрачаєте час на очікування вільного. Повідомте оператору, що необхідно перевезти вихованця, і майбутній маршрут. Вам миттєво підшукають оптимальний варіант – навіть собака великих розмірів буде відчувати себе відмінно!
  • Онлайн Якщо поспішайте, і не бажаєте витрачати час на дзвінок – заходите на сайт служби Лінкор. Відкривайте сторінку online замовлення і вносите в програму майбутній маршрут. Не забудьте зазначити галочкою послугу транспортування вихованця, подивіться тариф – і оформлення замовлення завершено!

Що обов’язково потрібно пам’ятати

собаки в такси перевозка животныхПравила, яких необхідно дотримуватися при поїздці з домашнім улюбленцем, нескладні. Але вони допоможуть зробити транспортування безпечною і комфортною.

  • Помістіть домашнього гризуна в клітку невеликого розміру, дно якої суцільне;
  • Птах повинна знаходитися в спеціальній клітці, що відрізняється цільним дном;
  • Котика, собачку або іншого невеликого звірка господар може перевозити на руках або в особливій коробці, цільне дно якої прогумований;
  • На собаку великих розмірів необхідно надіти поводок і намордник, а також мати з собою підстилку для автомобіля.

Недорога перевезення тварин з максимальними зручностями в Лінкор Таксі – це саме те, що вибрав би ваш домашній улюбленець, якби вмів говорити!