работа водитель киев

Робота в таксі Лінкор

Реєстрація онлайн або по телефону цілодобово 24/7 Ми беремо на роботу абсолютно все авто в хорошому стані. У нашій компанії можна працювати на будь-яких реєстраційних номерах!

Що ви отримуєте працюючи у нас?

 работа в такси киев работа водителем в киеве

Робота на своєму авто

Вся робота в вашому телефоні Мобайл Таксі

Робота в будь-який зручний час для вас (повний робочий день)

Без обклеювання автомобіля і шашки

Работа по секторам

Зателефонуйте або заповніть форму онлайн. Працевлаштування 24/7/365

  Загрузить фото авто:
  Файл не выбран

  Програма для роботи в таксі називається «Taxi Mobile» і існує тільки на Android. Абонплата за використання програми 15 грн в тиждень.
  Поповнення через такі термінали
  работа на своем авто киев
  privat24
  easy pay
  ibox
  Працевлаштування 24/7 Копії документів можна вислати поштою на адресу 3535310@ukr.net

  Бонуси для наших дорогих водіїв

  Знижка на авто запчастини таких марок як: Renault, Peugeot, Citroen, Dacia, Skoda, Audi, VW до 40 %

  Інформація по. 0683902493 0633142241

  Добробут за вигідною ціною – ПАТ НАСК «ОРАНТА

  Інформація по тел. 0973475141 0956946453

  Чому варто йти працювати в службу таксі «Лінкор»

  Робота в таксі завжди була досить високооплачуваною, адже специфіка її полягає в тому, що працювати доводиться дійсно багато. Якщо говорити про нашу службу, то ми намагаємося створити для водіїв зручні умови, гідну оплату. А найважливіше – забезпечуємо замовленнями, так, щоб водій таксі точно був упевнений, що запрацює бажану суму в місяць.

  Переваги роботи в «Таксі Лінкор»

  Робота в таксі має масу переваг, і основне з них – стабільні замовлення, а все тому що у нас найбільший ефір в Києві. Правда, це можливо тільки при добре налагодженому взаємодії всіх підрозділів служби. У нас все працює як годинник. Але крім цього пропонуємо наступні переваги:

  • зарплата від 1000 доларів на місяць;
  • пропонуємо вільний графік – сам водій визначає, скільки замовлень брати;
  • машину не доведеться обклеювати рекламою нашої служби або возити на даху шашку;
  • робота проводиться по секторах, тобто можна не переживати що витратите день на 1-2 замовлення, так як вони будуть дуже віддаленими;
  • за свої замовлення отримуєте 90% прибутку;
  • якщо взяли в роботу партнерський замовлення, то можете розраховувати на 85% заробітку.
  • можлива робота в таксі на своєму авто. Допускаються будь-які транспортні засоби в справному стані з чистим і акуратним салоном;
  • вигідні розцінки на покупку ОСАГО від «Оранта»;
  • самим сумлінним і відповідальним хороші знижки на запчастини – до 40% для Renault, Peugeot, Citroen, Dacia, Skoda, Audi, VW.

  Але і це ще не все, адже «Лінкор» відрізняється від інших служб тим, що почати працювати можна вже через 3 хвилини, а вся комунікація ведеться через спеціальний додаток. Але про це детальніше розповімо згодом.

  Які авто допускаються, вимоги до водія

  Ми одна з небагатьох служб таксі, яка готова працювати з будь-якими машинами марки не нижче Daewoo Lanos. Однак є ще кілька умов:

  • справність авто;
  • чистота зовні і в салоні;
  • хороший загальний стан.

  Як видно, робота в таксі на особистому авто не потребують особливого апгрейда – потрібно просто дотримуватися простих правил і вимоги до зовнішнього вигляду і стану. У нас можна, в тому числі, перевозити людей на своєму мікроавтобусі, особливо зацікавлені в такій категорії транспорту. Для Києва це ставати все актуальнішою.

  Є кілька вимог і до водія – вміння водити авто і любов до цієї справи, досвід і відмінні навички. Наявність діючих водійських прав, відмінне знання міста. Ми хочемо бачити в зв’язці з нами людей відповідальних і пунктуальних, в нашій справі – це чи не найважливіші якості.

  Чи можна працювати без приїзду в офіс?

  Питання поїздок в офіс цікавить багатьох водіїв, адже на це доведеться витрачати час і паливо. А це означає, що якийсь вигідне замовлення може йому не дістатися. Тут все гранично зручно, адже у нас практикується робота в таксі без приїзду в офіс. Прийом замовлень, комунікація з диспетчером, і в тому числі оформлення відбувається дистанційно за допомогою спеціального додатку MobileTaxi використання його платне, але це всього 15 гривень в тиждень. Що значно дешевше, ніж поїздки в офіс.

  Як влаштуватися до нас на роботу?

  Якщо ви дочитали до цього моменту, то точно вже хочете у нас працювати. Це зрозуміло, адже ми дбаємо не тільки про клієнтів, але і про водіїв які їх возять. Отже, влаштуватися на роботу легко, є 2 варіанти. Через наш сайт реєстрація в таксі онлайн відбувається так:

  1. Вкажіть ПІБ;
  2. Запишіть марку і модель авто, колір кузова, рік випуску (обов’язково вкажіть тип кузова);
  3. Контактний номер телефону, адреса електронної пошти;
  4. Держ. номера транспортного засобу;
  5. Якщо є, додаткові опції, такі як: кондиціонер.

  Тепер зробіть якісні знімки всередині і зовні і завантажте їх до форми. Залишається тільки відправити на перевірку і почекати відповіді. Все це можна зробити і в телефонному режимі, копії документів та фото ТС можна надіслати електронною поштою.

  У нас все легко і просто, ваша зарплата буде залежати тільки від працездатності та бажання заробити. Всі умови для цього «Лінкор таксі» надасть.