Цінуйте свій час – швидке замовлення таксі
такси микроавтобус фото такси микроавтобус фото-2 

Подача авто від 3 до 10 хвилин
Якщо Ваше замовлення ніхто не взяв, спробуйте підняти ціну поїздки, це збільшить шанси подачі авто!
Тариф “Мікроавтобус”
Мінімальне замовлення до 1км
110 uah
Наступний киілометр
7 uah

Тариф за містом 1км

Вважається в одну сторону від КП + тариф по місту
12 uah

Простоювання за хвилину

Простоювання авто вважається після 5 хвилин
1,5 uah

Попереднє замовлення

Додатково до тарифу
10 uah

Таксі мікроавтобус

Жителі великих міст особливо потребують необхідності швидко і вчасно дістатися з однієї точки міста в іншу. По-перше, це можливість викроїти кілька хвилин для відпочинку, цікавого проведення часу. По-друге, необхідність швидко вирішувати деякі завдання (доїхати до навчання / роботи / будинку).

З огляду на ситуацію, що склалася і транспортну складову, найбільш оптимальним варіантом є таксі мікроавтобус в Києві або замовлення мінівена таксі. Подібні послуги також будуть оптимальними для великих компаній, які хочуть змінити місце дислокації, і продовжити святкування різних подій. З іншими послугами ви можете ознайомитися на сторінці тарифы.

Відзначимо, що в таких ситуаціях традиційний формат таксі (легковий автомобіль) може не підійти. По-перше, він не зможе вмістити необхідну кількість пасажирів. По-друге, поїздка компанією буде веселіше, якщо вона пройде спільно.

Заказати таксі мінівен

такси микроавтобус фото-3

З огляду на потребу таксі мікроавтобус в Києві, наша компанія Linkor Taxi рада запропонувати вам свої послуги. & Nbsp; У такому випадку ви і ваші гості будуть доставлені з комфортом і вчасно в потрібне місце.

Зверніть увагу, що підвищена місткість мінівен таксі дає можливість розмістити до 8 пасажирів та їх індивідуальні речі. Подібна характеристика дає можливість замовити таксі мінівен на весілля, корпоративи або інші святкування. В такому випадку колектив або група людей буде доставлена ​​в вказане місце і точно в зазначений час

Для того щоб спростити процес пошуку і часто не переривати веселощі, ви можете замовити попередньо таксі мінівен. В такому випадку транспорт приїде точно в зазначений час, вам більше не потрібно буде обтяжувати себе або гостей рутинним викликом таксі.

Три варіанти замовлення мікроавтобуса (по телефону, через інтернет і за допомогою програми) дають можливість швидко і ефективно здійснити замовлення. Все, що вам потрібно, це вказати час і маршрут поїздки.

Особливу увагу ми приділяємо нашому парку транспортних засобів. Саме тому ви завжди зможете насолодитися поїздкою комфортабельним і сучасним автомобілем. Кожен таксист – це досвідчений водій, який відмінно знає дорожню карту міста, а також має великий практичний досвід в організації трансферів.

Таким чином, замовити мінівен в Києві у компанії «Linkor Taxi» – це можливість без важко і якісно організувати оперативний трансфер вас і ваших гостей в вказане місце.