Цінуйте свій час – швидке замовлення таксі

такси драйвер фототакси драйвер фото-2

Тариф “Драйвер”

Подача автомобіля

+ Тариф по місту
150 uah

Чому замовляти драйвера вигідно?

инфографика драйвер фотоинфографика драйвер фото-2

Послуга тверезий водій в Києві

Linkor taxi займається пасажирськими перевезеннями в столичному регіоні протягом довгого часу, проте навіть за нетривалий період ми завоювали лідерські позиції. Будучи однією з кращих таксомоторних компаній Києва і найсильнішим гравцем ринку, ми незмінно стежимо за репутацією і надаємо клієнтам максимальний комфорт і мінімальну вартість таксі і додаткових послуг.

Не стала винятком і послуга тверезий водій в Києві, скористатися якою ви можете в будь-який час суток.Ее переваги і вигоду оцінили багато замовників компанії Linkor, які з певних причин не могли сісти за кермо свого авто.

Важко переоцінити важливість замовлення таксі в Києві, від чого він користується надзвичайною затребуваністю у жителів і гостей столиці.

Однак і інші послуги з області пасажирських перевезень стають популярними, і одна з них: таксі – драйвер. Якщо необхідно скористатися допомогою таксиста з професійними водійськими навичками на найвигідніших умовах – звертайтеся в Лінкор Таксі!

Що являє собою послуга тверезий водій

такси драйвер фото-4 Досить часто відбуваються ситуації, коли необхідно замовити в інформаційно-диспетчерській службі драйвер таксі.Что це значить? Якщо в силу обставин замовник не може або йому не можна сідати за кермо, тоді необхідно скористатися цією зручною опцією.

На виклик приїде таксист компанії Лінкор, що відрізняється чудовими навичками водіння, сяде за кермо автомобіля і доставить клієнта і його транспортний засіб за вказаною адресою за найкоротший термін.

Життя в Києві буквально кипить, і досить часто може трапитися, що водіння загрожує негативними наслідками, і навіть несе загрозу для життя людини, який знаходиться за кермом, і для інших учасників дорожнього руху. Послуга просто необхідна, якщо ви:

  • Повертаєтеся з заходу (урочистості, дружніх посиденьок і т.д.), де вживали алкогольні напої;
  • Непомірно втомилися після робочого дня;
  • Погано виспалися і буквально засинаєте на ходу;
  • Чи маєте незадовільний самопочуття;
  • Прийняли лікарські препарати, які виключають водіння.

До всього вищепереліченого, послуга тверезий водій користується заслуженою популярністю у ділових людей. У цьому випадку вони можуть вирішувати питання, пов’язані з бізнесом, і не відволікатися на процес водіння. Драйвер таксі за кермом також служить підтвердженням високого статусу клієнта, якому бажано мати персонального водія.

Якими якостями повинен володіти драйвер в таксі

У нашій компанії грамотно підібраний штат співробітників: ми працевлаштовуємо таксистів з високим рівнем кваліфікації та великим досвідом водіння.

досвід Щоб працювати в нашій службі таксі і відправлятися на виклики в якості драйвера, співробітник повинен володіти десятирічним стажем водіння, і відповідати ще одному важливому критерію: не мати на своєму рахунку дорожньо-транспортних пригод.

знання Послуга тверезий водій передбачає, що таксист буде сідати за кермо машини клієнта, тому він повинен бути добре обізнаний щодо водіння автомобілів з різними типами коробок перемикання передач.

оперативність Зразкове знання Києва та околиць – ще одна обов’язкова умова, яким відрізняється драйвер таксі. Звертаючись до служби Лінкор Таксі, клієнти впевнені, що до їх часу будуть ставитися з повагою, і не затримувати виконання замовлення через дрібниці. У зв’язку з цим драйвер в таксі повинен об’їжджати проблемні місця на дорозі, що включають затори та ремонтні ділянки, оптимально короткими шляхами.

Якщо ви володієте всіма цими якостями запрошуємо до нас в команду реєстрація тут