В якому таксі працювати

задоволені водії в якому таксі працюватиВласників авто, які бажають отримувати більший прибуток, цікавить питання, в якому таксі працювати краще. Компанія Лінкор пропонує максимальну вигоду і найбільш комфортні умови роботи — ви точно не розчаруєтеся!

В якому таксі працювати для високої зарплатні

Таксі в Києві користуються практично всі. Послуга доступна в будь-який час доби, і допоможе приїхати в потрібне місце з комфортом і вчасно. Тому при сьогоднішньому темпі життя професія таксиста — одна з найбільш популярних. Служб таксі в столиці є понад двісті, і для вірного вибору роботодавця ознайомтеся з перевагами ІДС Лінкор.

Стабільний гідний прибуток

Замовлення таксі в нашій компанії користується попитом у жителів і гостей столиці. Тому щодня нам надходить величезна кількість заявок. Також у Linkor taxi є багато партнерів — популярних в Києві служб таксі.

Кількість виконаних замовлень, і відповідно, прибуток залежить від вашої завзятості і можливостей. Чим більше заявок закриєте — тим вище буде ваш дохід. Водії, які мають високу продуктивність і виконують більше всіх замовлень, додатково заохочуються грошовою премією.

Ми не тільки забезпечуємо великий потік замовлень, але і встановили найнижчий відсоток відрахувань. З кожного нашого закритого замовлення водієві потрібно сплатити всього 10%, а з партнерського — 15% комісійних. Обов’язкових замовлень немає. Влаштовуйтеся працювати в ІДС Лінкор, і великий дохід гарантований!

В якому таксі працювати у вільний час

Сьогодні багато хто прагне збільшити сімейний бюджет, тому підробляє. Вільний графік — вірне рішення для тих, хто поєднує кілька видів діяльності. Робота водія таксі може бути джерелом вашого основного чи додаткового доходу. Гарний прибуток виходить навіть при виконанні замовлень протягом декількох годин зарплатня в якому таксі працюватипісля основної роботи.

Робота не обмежується часом доби і днем тижня. При бажанні можете працювати вночі, вдень, в будній день або святковий.

Робота онлайн

Ми використовуємо додаток для мобільного телефону Mobile taxi, який максимально спрощує роботу. Програма дозволить швидко і легко прийняти замовлення, подивитися статистику, управляти балансом. Можете підписатися і приймати замовлення з певного сектора.

Мінімальні вимоги щодо авто

Хороший стан і клас не нижче Daewoo Lanos — все, що потрібно від машини. Обклеювати логотипами і встановлювати шашку на автомобіль не потрібно.

Якщо роздумуєте, в якому таксі працювати, прочитайте перераховані вище переваги ІДС Лінкор, і відразу набирайте 537 чи (093) 526 80 25, або заповнюйте заявку на сайті!

Наверх

Наверх