Вартість таксі

Виклик таксі та подача автомобіля

Безкоштовно

Попереднє замовлення 10 грн
Мінімальне замовлення по місту до 2 км 35 грн
Наступний кілометр 6   грн
За місто (вважається в одну сторону) 7  грн
Простій автомобіля 1,50 за хв
Драйвер

150 грн + тариф

Поїздка та зустріч в (з) Аеропорт Бориспіль

У розділі Таксі в аеропорт
Буксирування автомобіля

Подвійнийтариф

Автомобіль мінівен (6-8 місць) 110  грн
Автомобіль універсал (до 150 кг)

+ 20 грн до тарифу

 Автомобіль з кондиціонером

+ 10 грн до тарифу

Кур’єрська доставка

+ 20 грн до тарифу

Перевезення тварин

+ 15 грн до тарифу

Прикурити авто ( дроти у клієнта )

+ 20 грн до тарифу

Погодинне обслуговування стандарт клас

90 грн/год (до 10км)

Погодинне обслуговування преміум клас

150 грн/год (до 10км)

Виклик автомобіля перетворився на невід’ємну частину життя кожного киянина і гостя столиці, тому вартість таксі — один з головних критеріїв вибору таксомоторної компанії. Вигода використання цього виду транспорту перед особистим і громадським очевидна.

тарифи вартість таксі

Виклик машини дешевше, ніж утримання власної, а зручність та ж. Що стосується громадського транспорту, то тариф таксі трохи дорожче, але при цьому пасажир отримує у вигляді переваг комфортабельність, швидкість, надійність і доступність.

Вартість таксі: як вибрати недорогу компанію і не помилитися

Проживаючи в столиці або приїжджаючи сюди у справах або в гості, відразу постає питання: як з декількох сотень компаній, задіяних в пасажирських перевезеннях, вибрати надійну фірму з доступними розцінками?

Багато столичних інформаційно-диспетчерських служб зменшують тарифи таксі за рахунок зниження якості послуги. Тому замовник часто чує від оператора, що вільного автомобіля немає, або машина приїжджає з сильним запізненням, оскільки за кермом знаходиться таксист, що погано орієнтується в місті.

Щоб не зірвати важливу зустріч, захід або подорож, робіть вибір на користь професіоналів — надійної компанії, яка гарантує високу якість і не завищує штучно вартість таксі Київ. ІДС Лінкор — лідер столичного ринку перевезень і ваш надійний помічник в організації поїздки!

Як оформити замовлення

Для оформлення заявки компанія Лінкор пропонує кілька варіантів, що відрізняються простотою і зручністю — обирайте для себе найбільш прийнятний.

Телефонуйте в call-центр за коротким номером 537, і повідомляйте диспетчеру координати майбутньої поїздки і додаткові переваги, що впливають на остаточний тариф таксі: наявність кондиціонера, перевезення домашнього вихованця, установка автокрісла для дитини та інші умови.

Не хочете витрачати час на дзвінок? Вносьте інформацію щодо поїздки в онлайн форму на електронному ресурсі компанії. Зручність цього сучасного способу вже випробували тисячі наших замовників, спробуйте і ви!

Гарантована подача комфортного авто

Невисока вартість зовсім не означає автоматично низької якості. Щоб потреби киян і гостей столиці були задоволені на гідному рівні, в компанії Лінкор щодня оптимізуються робочі процеси. Це дозволяє досягнути зразкового обслуговування, а тариф таксі Київ знижується до оптимально низького рівня.

Автопарк компанії складається з нових комфортабельних іномарок, кількості яких досить для виконання всіх замовлень, але склад постійно розширюється — ми не завмираємо в розвитку. Отримавши заявку, диспетчер відправляє найближчий до замовника автомобіль, тому той очікує машину всього 5 хвилин. Таксі Київ ціна якого помірна, може бути комфортним — телефонуйте 537 і переконайтеся на власному досвіді.

Тарифи таксі: формування і розрахунок

пасажирки вартість таксіОдне з найбільш актуальних питань, яким задається кожен клієнт таксомоторної служби, це ціна таксі, яку потрібно буде заплатити по приїзді, оскільки для кожного конкретного маршруту та поїздки вона буде відрізнятися. Фірма Лінкор пропонує кілька варіантів попереднього розрахунку, які допоможуть заздалегідь спланувати бюджет.

Як розрахувати вартість таксі

Щоб дізнатися, у скільки обійдеться поїздка, досить вибрати один із способів:

  • Зателефонувати диспетчеру;
  • Розрахувати самостійно онлайн.

Наберіть 537 з мобільного, і через кілька секунд система callback вам передзвонить, тому за телефонну розмову не доведеться платити ні копійки. Диспетчер внесе дані в програму, та прокладе оптимальний маршрут і відповідно до нього розрахує вартість таксі Київ.

Щоб не дзвонити оператору, завантажуйте сторінку на веб-сайті з формою замовлення online та вносьте дані у відповідні поля. Після натисніть опцію «Тариф таксі» та програма покаже, у скільки обійдеться поїздка.

У кожного із запропонованих варіантів є певні переваги, а яким скористатися — обирати вам. У будь-якому випадку, дізнатися, як спланувати бюджет, можна менше, ніж за хвилину.

Тарифи, на які спирається програма при розрахунку, знаходяться у відкритому доступі на сайті — ви можете ознайомитися з ними в будь-який зручний час.

Ціна таксі: що впливає на формування

Кожному пасажирові незайвим буде дізнатися, як різні чинники впливають на підсумкову вартість таксі. До їх числа відноситься:

  • Дистанція, яку витратить транспортний засіб, виконуючи заявку;
  • Обраний тип авто;
  • Комфортабельність поїздки;
  • Наявність вантажу;
  • Стан київського трафіку (пробки та інші фактори);
  • Час, витрачений таксистом на очікування.

сумма грошей вартість таксіДля складання реальної картини недостатньо тільки переглянути тарифи таксі. Необхідно повідомити диспетчеру (або вказати в заявці онлайн) маршрут та інші умови, що впливають на суму, оскільки ціна таксі формується саме з сукупності факторів.

Вибравши один із способів, і розрахувавши згідно нього вартість таксі Київ, ви точно будете знати, що ніяких несподіванок після приїзду не буде, і скільки грошей готувати відразу до оплати, оскільки тариф залишається незмінним.

Замовляйте машину в Лінкор: вартість таксі відрізняється доступністю, авто — комфортом, а сервіс — високим рівнем!

Наверх

Наверх