Вигідне таксі Київ

пасажирки вигідне таксі київІДС Лінкор пропонує клієнтам замовити вигідне таксі Київ. Комп’ютеризована інформаційно-диспетчерська служба чудово зарекомендувала себе на ринку столичних пасажирських перевезень. Цьому сприяло встановлення оптимально низької вартості поїздки при європейському рівні обслуговування.

Ми робимо пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися

Згуртований колектив операторів та водіїв Таксі Лінкор працює в цілодобовому режимі для задоволення потреб пасажирів. Замовити машину за мінімальною вартістю в столиці і при цьому насолоджуватися комфортом можливо — набирайте на мобільному телефоні короткий номер 537 або заходьте на сайт і за допомогою пари кліків оформляйте замовлення через онлайн-форму.

Переваги онлайн замовлення таксі

Зручний спосіб замовлення, швидкість і інформативність — такими перевагами виділяється виклик автомобіля через всесвітню павутину. Немає потреби зайвий раз підкреслювати важливість вищеназваних переваг для столичного жителя: замовлення здійснюється без необхідності телефонувати, до того ж попередньо розраховується вартість поїздки.

  • Залежати від якості зв’язку, диктуючи адреса подачі авто і місця прибуття, тепер не потрібно: онлайн замовлення нівелює недосконалості покриття мобільного зв’язку і пропонує максимум зручності;
  • Швидкість оформлення очевидна. Вбивши початкові літери адреси подачі машини і пункту призначення, програма автоматично пропонує вибрати відповідну вулицю з списку;
  • Отримання інформації щодо поїздки, ціни та додаткових послуг в необхідному обсязі без єдиного дзвінка.

Телефонуйте за коротким номером 537

Традиційний спосіб замовлення таксі Київ через телефонний дзвінок в диспетчерський центр ще ніхто не відміняв. Таксі замовлення по телефону вигідне таксі київЛінкор пропонує особливо вигідні тарифи на здійснення поїздки по Києву: ви економите не тільки на вартості поїздки, але навіть на вартості телефонування!

Зателефонувавши оператору, клієнт не оплачує ні копійки ціни телефонної розмови — це робимо ми. Назвіть потрібні адреси та свої побажання щодо поїздки, дізнайтеся тариф таксі і через 5-10 хвилин чекайте авто біля свого будинку.

ІДС Лінкор — дешевше вартості в Києві не знайдете!

Таксомоторна компанія пропонує найнижчі тарифи — економте разом з Лінкор! Цінова політика на користь зниження вартості таксі ніяк не вплинула на якість послуг, що надаються — в роботі ми застосовуємо автоматизовані процеси і наймаємо тільки кваліфікований персонал.

Вигідне таксі Київ — вибирайте Лінкор, і вас приємно здивує поєднання низької вартості і якісного сервісу!

Наверх

Наверх