Виклик таксі Київ з мобільного безкоштовно

виклик таксі київ з мобільного безкоштовноБагато компаній з огляду на існуючу конкуренцію на ринку столичних пасажирських перевезень пропонують не тільки дешеві розцінки, але і виклик таксі Київ з мобільного безкоштовно, проте забувають про якість. Інформаційно-диспетчерська компанія Лінкор забезпечить замовника відмінним сервісом за найбільш вигідними розцінками.

Просте і зручне оформлення замовлення

Служба таксі Лінкор максимально економить час клієнтів, тому ми пропонуємо варіанти замовлення, які займають найменшу кількість часу і при цьому відрізняються простотою. Традиційний дзвінок диспетчеру або заповнення онлайн форми: вибирайте найбільш зручний спосіб виклику машини.

Дзвінок в call-центр

Вибираючи цей варіант виклику авто, можете бути впевнені в тому, що за вартість розмови ви не заплатите ні копійки — дзвінок оплачує Linkor taxi. Після набору короткого номера 537 через пару секунд передзвонить система callback.

У компанії працює велика кількість операторів, тому вільний відразу прийме замовлення. Озвучте адреси, куди подавати автомобіль, і куди будете направлятися, повідомте переваги щодо машини і поїздки, якщо вони є.

Диспетчер оперативно внесе інформацію в програму, а та видасть підсумкову вартість поїздки з урахуванням всіх факторів. Ціна після приїзду залишається незмінною. Сума до сплати розраховується автоматично з урахуванням діючих на даний момент розцінок, подивитися вартість таксі можна на електронному ресурсі транспортної фірми Лінкор.

Як замовити таксі онлайн

У сучасному світі через інтернет можна оформити практично все, і пасажирські перевезення не стали винятком. Щоб не витрачати час на телефонні дзвінки, завантажуйте сторінку з формою замовлення online, яка розташована на веб-сайті компанії.

В рядки адреси подачі таксі і місця прибуття необхідно внести дані маршруту, а також вказати додаткові переваги. Після розрахунку тарифу можете відправляти заявку, і її оброблять за максимально короткий термін.

автомобілі виклик таксі київ з мобільного безкоштовноГарантія стовідсоткової подачі таксі

Ви часто замовляли машину, і чули від диспетчера, що вільної немає? Звертаючись в Лінкор Таксі, забудьте про це: в таксопарку служби є до тисячі одиниць транспорту, що дозволяє успішно виконувати всі вхідні заявки. Ми співпрацюємо з великою кількістю столичних таксомоторних служб — це додаткова запорука швидкого знаходження і подачі автомобіля навіть в завантажену годину пік.

Швидкий виклик таксі з мобільного за номером 537: ми гарантуємо, що ваша поїздка пройде швидко і комфортно, а її вартість не вплине на ваш бюджет!

Наверх

Наверх