Виклик таксі Київ з мобільного

замовлення виклик таксі київ з мобільногоНезважаючи на популярність замовлення машини через інтернет, багато хто до цих пір вважає за краще традиційний виклик таксі Київ з мобільного. Інформаційно-диспетчерська служба Лінкор пропонує модернізований спосіб замовлення автомобіля для поїздки по телефону, який займе мінімум вашого часу і абсолютно не торкнеться фінансів!

Найвигідніші і комфортні умови поїздки

Для пасажирів Linkor taxi передбачені кращі умови поїздки, а вартість знижена до оптимального рівня. Наші тарифи не завищені спеціально, а оптимізована робота дозволяє надавати послугу на найвищому рівні за доступною вартістю. Щоб в цьому переконатися, замовляйте таксі за номером 537 або заповнюйте online форму.

Телефонуйте в call-центр

Для дзвінка диспетчеру компанія Лінкор встановила короткий номер 537, що дозволяє замовнику економити на вартості телефонної розмови. Після набору цих трьох цифр включається система callback, яка миттєво передзвонює. Штат співробітників повністю укомплектований, тому вільний оператор відразу прийме замовлення.

Для прокладання маршруту і розрахунку вартості поїздки повідомте місце подачі таксі, і за якою адресою будете направлятися. Якщо маєте вподобання щодо поїздки або необхідна послуга з переліку додаткових, говоріть про це диспетчеру — сума до сплати залежить від сукупності факторів.

Як розраховується вартість таксі

Для планування бюджету заздалегідь дізнатися, скільки платити по приїзді — дуже зручно. Диспетчер оголосить остаточну суму, як тільки внесе всі дані в спеціальну програму — процес відбувається автоматично, тому помилки від людського фактора не виникне.

При розрахунку програмою враховується майбутній маршрут, додаткові послуги та актуальні на момент замовлення таксі тарифи. Подивитися діючі розцінки можна на веб-сайті.

Тільки комфортні авто

Таксопарк компанії складається з комфортабельних іномарок, що систематично піддаються техогляду. Якщо хочете, щоб поїздка проходила з максимальними зручностями і безпекою — звертайтеся в Таксі Лінкор!

диспетчери виклик таксі київ з мобільногоВідмінне обслуговування

Для того, щоб робота в таксі протікала чітко і злагоджено, ми наймаємо тільки професіоналів своєї справи. Таксисти і диспетчери відповідально ставляться до виконання обов’язків і надають кожному замовнику зразковий сервіс: заявки оброблюються миттєво, а поїздка проходить швидко і безпечно.

Оформлюйте виклик таксі Київ за коротким номером 537 або заповнюйте online форму на сайті в будь-який час доби!

Наверх

Наверх