Виклик таксі в Києві дешево

автомобілі виклик таксі в києві дешевоБільшість столичних інформаційно-диспетчерських служб надають послугу замовлення машини недорого, проте щоб зробити виклик таксі в Києві дешево, вибирайте компанію Лінкор. Наша фірма встановила найдемократичніші розцінки в столиці і гарантує високоякісний сервіс.

Таксі Лінкор: помірні тарифи і зразкове обслуговування

Таксомоторна компанія Лінкор утримує лідерські позиції на ринку пасажирських перевезень київського регіону. Висока популярність у населення і гостей столиці обумовлена тим, що ми дбаємо про комфорт і безпеку кожного пасажира. Тільки в Лінкор замовник разом з невисокою вартістю послуги отримає відмінний сервіс та поїздку на новій іномарці.

У компанії тарифи максимально знижені, чому сприяє постійна оптимізація роботи. Це дозволяє зробити ціни доступними для населення, і разом з тим підвищити якість обслуговування. Щоб в цьому переконатися, замовляйте таксі онлайн, або набравши з мобільного 537.

Оперативний спосіб замовлення таксі online

Житель сучасного великого міста постійно поспішає, тому раціональне використання часу — один з основних факторів успіху. ІДС Лінкор допомагає заощадити час клієнта по максимуму, швидше за всіх в столиці виконуючи замовлення, а також пропонуючи оперативний варіант виклику таксі по інтернету.

Щоб не дзвонити диспетчеру, заходьте на наш веб-сайт в розділ, де знаходиться форма замовлення таксі онлайн Київ. У порожні рядки форми слід внести дані, що стосуються майбутнього маршруту: початкову і кінцеву адресу поїздки. Якщо будете також заїжджати на інші адреси, вибирайте функцію додавання і вносьте всі пункти майбутнього маршруту.

Розрахувати вартість поїздки можна за допомогою спеціальної кнопки, розташованої в нижній частині форми. Дізнавшись тариф поїздки, відправляйте заявку на обробку. Через мінімум часу програма видасть результат з даними найближчого таксі, готового виконати замовлення, і покаже контактну інформацію для зв’язку з водієм.

Наш номер 537 — телефонуйте в будь-який час доби!

онлайн виклик таксі в києві дешевоДля замовників, які віддають перевагу традиційним способам виклику машини, фірма Лінкор ввела короткий номер 537. Набравши його, спрацьовує система автопередзвону, що зробить зворотний дзвінок клієнту через секунду.

Повідомте диспетчеру адреси, за якими необхідно побудувати маршрут, озвучте необхідні додаткові послуги, і відразу дізнаєтеся, скільки потрібно заплатити за послугу.

Щоб виклик таксі в Києві пройшов успішно, робіть вибір на користь кращої столичної компанії Лінкор, що забезпечує комфортну поїздку і невисоку вартість!

Наверх

Наверх