Викликати таксі дешево

автомобілі викликати таксі дешевоСьогодні кожен прагне економити, і особливо це стосується замовлення машини для поїздки, тому викликати таксі дешево вважають за краще жителі і гості Києва. В інформаційно-диспетчерській службі Лінкор встановлені максимально демократичні розцінки, а якість послуги завжди на висоті!

Таксі Лінкор: робіть вибір на користь якості і невисоких цін

Щоб займати лідерські позиції на ринку пасажирських перевезень Києва, компанія повинна бути затребуваною у населення. Таксомоторна компанія Лінкор по праву вважається однією з кращих столичних служб: ми забезпечуємо відмінну якість обслуговування і при цьому встановили помірні тарифи, тому користуємося заслуженою популярністю.

Зниження вартості стало можливим завдяки оптимізованій роботі, в зв’язку з чим кожен процес виконується максимально ефективно. Штучного завищення цін також не відбувається, тому в Лінкор ви замовите недороге таксі в Києві!

Традиційне замовлення по телефону

Більшість замовників звикли викликати таксі за допомогою дзвінка диспетчеру. Компанія Лінкор не виняток: ми вдосконалили звичне замовлення, увівши єдиний номер таксі 537.

Після набору комбінації 537, спрацьовує callback — унікальна система передзвонить через кілька секунд. Ви не будете платити за розмову, якщо дзвоните на короткий номер з мобільного.

Піклуючись про те, щоб клієнт витрачав мінімум часу на очікування, ми наймаємо в call-центр достатню кількість співробітниць, щоб ваш дзвінок був прийнятий миттєво. Повідомте оператору початковий і кінцевий адресу майбутнього маршруту. Якщо плануєте заїхати ще за кількома адресами, їх також потрібно вказати.

Таксі Лінкор забезпечить якісне виконання великого переліку додаткових послуг. Тому якщо необхідно перевезти домашню тварину, встановити автокрісло для дитини і т.д. — озвучуйте це диспетчеру, і замовлення буде виконане в найкращому вигляді.

Щоб озвучити суму до сплати, оператор повинен внести всі дані в програму, яка побудує маршрут і розрахує тариф поїздки. Зателефонувавши в call-центр Лінкор, будете знати вартість послуги і замовите таксі менше, ніж за хвилину.

Замовлення таксі по інтернету

онлайн викликати таксі дешевоЗастосовуючи в роботі сучасні рішення, ми не могли не використовувати швидкий, простий і надійний спосіб замовлення машини онлайн. Це ще швидше, ніж дзвінок диспетчеру: досить відкрити форму на веб-сайті, і внести туди інформацію про маршрут і додаткові послуги.

Online форма дозволяє розрахувати вартість поїздки, а також показує контакти водія і дані про машину.

Щоб викликати таксі дешево, вибирайте кращу фірму Києва Лінкор!

Наверх

Наверх