VIP таксі

шашечки vip таксіУ столиці таксі користуються практично всі, проте в сторону VIP таксі дивиться все більше зацікавлених споживачів. При наявності величезної кількості таксомоторних служб вибрати компанію з хорошим рівнем обслуговування непросто, а іноді це конче необхідно. Тому багато клієнтів не проти переплатити, але при цьому отримати впевненість у своєчасному приїзді авто зі зручним салоном.

Слід враховувати, що не всі компанії з дорогими тарифами пропонують послугу на високому рівні. У дешевих службах є ймовірність зовсім залишитися без машини, що часто трапляється при великій завантаженості на київських дорогах. Однак альтернатива є: роблячи замовлення таксі Київ в інформаційно-диспетчерській службі Лінкор, пасажир отримує європейський сервіс і гідні умови поїздки, і все це за доступною ціною.

Справжнє київське VIP таксі Лінкор

Кожен день працюючи над покращенням сервісу, ми пропонуємо пасажиру дійсно те, чого він хоче і заслуговує. Це, в першу чергу, зручний надійний автомобіль, обслуговування у ввічливого і привітного персоналу, а також демократичні тарифи.

Щоб довго не чекати авто, набирайте 537!

Жоден замовник не хоче витрачати дорогоцінний час на тривале очікування чого-небудь, якщо платить за це свої гроші. Особливо це відноситься до виклику таксі, оскільки тут дорога кожна хвилина: наприклад, запізнившись до вильоту літака, у клієнта може зірватися важлива подорож.

При виклику автомобіля потрібно завжди бути впевненим в компанії, яка надає послугу. Не ризикуйте своїм часом — набирайте на мобільному три цифри 537 або заповнюйте форму на сайті, і через 5 хвилин виходьте до під’їхавшого VIP таксі. На виклик приїде водій, місце розташування якого найближче до замовника: для цього ми поділили столицю на умовні сектори, де знаходиться достатня кількість таксі компанії.

салони авто vip таксіАвтотранспорт в парку фірми повністю складається з комфортабельних іномарок, що відрізняються надійністю, тому поїздка пройде комфортно і безпечно.

У вас залишаться найприємніші враження від сервісу

Знаючи, наскільки важливо, щоб клієнта обслужили гідно, керівництво ІДС Лінкор велике значення приділяє підбору співробітників. Тому при замовленні таксі за номером 537 або через інтернет, вам не доведеться терпіти хамських диспетчерів або таксистів. Наш персонал ввічливо і з розумінням поставиться до кожного побажання пасажира і обслужить його на вищому рівні.

VIP таксі Лінкор — найкраща столична транспортна фірма з привабливими розцінками: замовляйте машину цілодобово!

Наверх

Наверх