VIP таксі Київ

автомобілі VIP таксі КиївВсі звикли вважати, що послугу VIP таксі Київ пропонують виключно служби, які просять за це захмарну вартість. Однак столична компанія Таксі Лінкор є прекрасним прикладом того, як можна надавати пасажиру комфортну поїздку з максимально високим рівнем сервісу, і при цьому вона буде доступною практично для кожного!

Лінкор Таксі: європейське обслуговування за доступними тарифами

Щодня в Києві величезна кількість людей замовляє таксі. Відповідно, і фірм, які надають цю послугу, дуже багато. Однак при всьому цьому замовника може очікувати розчарування: як часто ви дзвонили для замовлення автомобіля, а у відповідь чули фразу, що вільного зараз немає, і не передбачається?

Існує й інший варіант. Машина дійсно знаходиться і приїжджає вчасно, але по ній відразу видно, що стан залишає бажати кращого, а водій не відрізняється привітністю.

Якщо вам це набридло, і ви поставили собі за мету знайти найкращу компанію, яка займається пасажирськими перевезеннями в столичному регіоні, то витрачати час на тривалі пошуки не потрібно. Служба Лінкор — ось зразок ідеальної таксомоторної компанії.

Максимальний комфорт за помірною вартістю

У розпорядженні Таксі Лінкор знаходиться величезний парк авто. У ньому присутні автомобілі різних марок і класів. Є простіші варіанти для тих, хто бажає заощадити, а є і елітні. Однак всім нашим машинам притаманні загальні риси — вони дуже надійні і зручні, завдяки чому кожна поїздка проходить для пасажира безпечно і з комфортом.

При цьому ціна послуги доступна майже для всіх. Неодмінно замовляйте машину в інформаційно-диспетчерській службі Лінкор, і вам гарантована поїздка на таксі Київ, вартість якої вдало впишеться в будь-який бюджет.

Зручність створюють дрібниці

виклик по телефону VIP таксі КиївЗамовивши таксі у нас, ви відчуєте себе справжнім королем, а все завдяки тому, що надання послуги продумано до дрібниць:

  • Кілька способів замовлення: дзвінок диспетчеру або через інтернет. Вибирайте, який з варіантів найбільш прийнятний саме для вас!
  • Вся вартість мобільного зв’язку оплачується нашою компанією;
  • Замовлення доступне в цілодобовому режимі при будь-якій погоді навіть для найвіддаленішої точки столиці;
  • Оперативність диспетчерів при передзвоні і пошуку машини заслуговує на окрему увагу;
  • Вартість поїздки відома заздалегідь: після прорахунку комп’ютерною програмою її оголосить оператор, або можна дізнатися самостійно, заповнивши онлайн-форму.

Уособлення VIP таксі Київ — компанія Лінкор: замовте автомобіль у нас, і ви в цьому переконаєтесь!

Наверх

Наверх