VIP taxi

водії vip taxiЗ моменту появи в Києві послуга виклику автомобіля вважалася VIP taxi, тому замовити поїздку могли дозволити собі тільки багаті жителі міста. З плином часу вартість поїздки на таксі поступово зменшувалася, в зв’язку з чим її доступність виросла для різних категорій населення.

Проте як йдуть справи на ринку столичних пасажирських перевезень зараз? Існують служби, які позиціонують себе, як економні, а є і елітні. І тільки компанія Лінкор найбільш оптимальним чином поєднує поїздку на комфортабельному авто з помірною вартістю.

Служба таксі Лінкор — приклад VIP taxi Києва

Головний пріоритет фірми Лінкор — організувати клієнту поїздку на такому рівні, щоб вона залишила після себе тільки позитивні враження. За час надання послуг за викликом таксі Київ, ми чітко визначили критерії, які роблять пасажира задоволеним. Їх не так і багато: потрібно вміло поєднувати рівень сервісу з демократичною вартістю.

А ви хочете дізнатися, що означає сервіс по-справжньому на високому рівні

Намагаючись зробити клієнта максимально задоволеним, компанія Лінкор пильну увагу приділяє тому, на якому рівні надається послуга. Тому персонал служби таксі підбирається надзвичайно ретельно:

  • Диспетчер — перший, з ким спілкується майбутній пасажир Лінкор Таксі. Тому в компанії працюють оператори, які звертаються з ним, як з клієнтом VIP taxi. Вони обов’язково повинні демонструвати комунікабельність і ввічливість, надавати замовнику допомогу з усіх виникаючих питань поїздки, оперативно обробляти вхідні запити;
  • Безпека поїздки залежить від таксиста. У службі Лінкор працюють високопрофесійні водії з великим досвідом. Вони максимально швидко доставлять пасажира в потрібне місце. Якщо ви потребуєте допомоги з багажем, вона буде негайно надана з їх боку;

салони авто vip taxiКомфортабельні машини — це те, що робить поїздку особливо приємною. В таксопарку ІДС Лінкор — машини тільки комфорт-класу, які відрізняються надійністю і регулярно проходять технічний огляд. Наявність великої різноманітності марок і моделей робить можливим задоволення будь-якого індивідуального запиту.

Вартість поїздки на таксі не залишить вас байдужим

Набирайте короткий номер 537 або заповнюйте поля форми замовлення на веб-сайті компанії Лінкор, і не мине й 10 хвилин, як в призначеному місці вас чекатиме автомобіль. Ми встановили тарифи, оптимальні для всіх — дізнатися вартість поїздки можна заздалегідь у диспетчера або онлайн.

Замовляйте машину в Лінкор, і ви дізнаєтеся, що означає VIP taxi в Києві!

Наверх

Наверх