Влаштуватися в таксі Київ

водії влаштуватися в таксі КиївБагато автовласників цікавиться, що необхідно для того, щоб влаштуватися в таксі Київ водієм. Вимоги, які встановлені в службі таксі Лінкор, найпростіші, а вигода при цьому максимальна.

Що повинен мати водій для влаштування на роботу

Лінкор Таксі пропонує автомобілістам можливість хорошого заробітку на особистій машині. Для цього необхідно відповідати простим вимогам і мати бажання поліпшити своє матеріальне становище.

Основні вимоги

Хочете заробляти вже сьогодні? Прочитайте список вимог, і якщо ствердно кивали після прочитання кожного пункту — чекаємо від вас дзвінка!

У водія служби Лінкор повинен бути:

  • Досвід:
  • Машина, клас якої не нижче Daewoo Lanos, а стан гарний. Установка шашки і обклеювання рекламною інформацією не потрібне;
  • Мобільний телефон на базі Андроїд для роботи в програмі Мобайл Таксі;
  • Сумлінне ставлення до роботи, пунктуальність.

Що потрібно для оформлення

Щоб оформитися в компанію і почати приймати замовлення, необхідно зателефонувати в будь-який час доби на короткий номер 537 callback чи 093 526 80 25. Після з’єднання диспетчер ознайомить зі списком документів, які слід надати. Ми цінуємо ваш час, тому витрачати його на приїзд в офіс не потрібно.

У зв’язку з великою кількістю заявок, додзвонитися може бути проблематично. Заповнюйте форму на сайті і відправляйте нам — після розгляду заявки з вами зв’яжуться найближчим часом.

Linkor taxi: обирайте максимальну вигоду

Наша інформаційно-диспетчерська служба пропонує найвигідніші і найкомфортніші умови праці для водіїв зі своїм авто.

Відмінний прибуток

Щодня в Лінкор Таксі величезне число жителів Києва викликає таксі. Фірма також веде співпрацю з іншими службами. Тому кількість замовлень — дуже велика. На додаток до необмеженої можливості заробити, ми зарплатня влаштуватися в таксі Київвстановили оптимально низьку комісію. З нашого замовлення вона становить 10% від тарифу поїздки, а з партнерського — 15%. Без обов’язкових замовлень.

Якщо працюєте добре, і виконуєте багато замовлень, компанія нагородить вас грошовою премією.

Відсутність чіткого робочого графіка

Працювати водієм в таксі зручно також з точки зору графіка. Чіткої прив’язки до часу роботи немає: виконувати замовлення можна в будь-який день тижня, вдень або вночі. Від кількості часу, що приділяється роботі, і виконаних замовлень залежить прибуток: чим більше закриєте замовлень, тим більше грошей заробите.

Якщо хочете заробляти багато грошей на своїй машині, компанія Лінкор пропонує влаштуватися в таксі Київ лише за 5 хвилин: чекаємо вашого дзвінка в будь-який час!

Наверх

Наверх