Влаштуватися в таксі

зарплатня влаштуватися в таксіПри наявності автомобіля і бажанні заробляти хороші гроші влаштуватися в Таксі Лінкор — не проблема. Зателефонуйте на номер 537 або надішліть заявку онлайн, і після оформлення одразу почнете приймати заявки.

Як вигідно влаштуватися в таксі

Величезне число киян і гостей столиці регулярно користуються таксі. Без цієї послуги важко уявити повноцінне життя в мегаполісі. Якщо потрібно терміново кудись дістатися, замовлення машини — ідеальний варіант. Тому робота водія в службі таксі актуальна і приносить стабільний високий дохід.

Робота в ІДС Лінкор має масу переваг

Інформаційно-диспетчерських служб в Києві кілька сотень, і багато з них постійно потребують водіїв. Найвигідніші умови пропонує Linkor taxi.

Одна з головних переваг роботи в ІДС Лінкор — висока зарплатня. Стабільний дохід гарантований, оскільки компанія користується популярністю у киян і має великий потік замовлень. Відсоток комісії — максимально низький в Києві: ви платите 10% з замовлення компанії і 15% — з партнерського. При успішному виконанні роботи передбачені премії.

Обирайте робочий графік самостійно. Прив’язки до точної кількості годин роботи в Linkor taxi немає: ви можете працювати в будь-який час доби скільки хочете. Навіть виконуючи замовлення по кілька годин на день після основної зайнятості або на вихідних, виходить пристойний дохід. Заробіток необмежений: чим більше виконаєте замовлень, тим більше заробите.

Якщо район роботи має принципове значення, підписуйтесь на певний сектор і отримуйте замовлення з нього.

Машину обклеювати не потрібно

Щоб автомобіль не втратив первинного вигляду, приходьте працювати в Лінкор Таксі. Ми не вимагаємо обклеювання транспортного засобу логотипами і телефонами компанії. В установці шашок також немає необхідності.

Що потрібно, щоб влаштуватися в таксі

Список вимог, що пред’являються до водіїв, мінімальний. Прочитайте їх, і якщо відповідаєте — відправляйте заповнену форму або телефонуйте.

Що потрібно для старту

Любите водити машину? Починайте заробляти вже з цього моменту. Чекаємо вашого відгуку, якщо:

  • водії влаштуватися в таксіМаєте автомобіль класу не нижче Daewoo Lanos в гарному стані;
  • Досвід роботи;
  • Мобільний телефон на Андроїд для роботи в додатку Mobile taxi.

Як оформитися водієм

Лінкор Таксі застосовує сучасні рішення в роботі, тому приїжджати в офіс для оформлення не потрібно. Зателефонуйте на номер 537 callback чи (093) 526 80 25. Якщо не додзвонилися — заповніть форму на сайті і після її обробки ми передзвонимо.

Щоб влаштуватися в таксі і отримувати високий прибуток, обирайте найкращу службу Лінкор!

Наверх

Наверх