задоволений водій таксі Київ

Наші умови:

40 грн до 1 км  спальні райони Києва

45 грн до 1 км  Центр Києва

Далі 6 грн км

За місто 8 грн км

Наше середне замовлення в районі 110 грн

10% з своїх замовлень

15% з партнерських замовлень

Подивитися наш Ефір онлайн

Подивитися тарифи детальніше

Онлайн регістрація

Більш детальну інформацію та відповіді можливо отримати за телефоном

+380931700714 или  «537» callback

Професія, яка в столиці гарантовано дасть високий заробіток і поліпшить матеріальне становище — водій таксі Київ. Приходьте працювати в Лінкор Таксі: ми гарантуємо величезну кількість замовлень, чесні і вигідні умови співпраці!

Одна з найпопулярніших професій — водій таксі Київ

Життя в столиці кипить. Щодня тисячам людей необхідно не спізнитися на вокзал або в аеропорт, вчасно приїхати на важливу зустріч, терміново дістатися в інший район міста, швидко доставити пошту або ключі. У цих життєвих ситуаціях кияни та гості столиці розраховують на таксі. У зв’язку з чим робота водієм в таксі — актуальна, затребувана і прибуткова.

Linkor taxi: чому працювати у нас вигідніше

Наша інформаційно-диспетчерська служба займається столичними перевезеннями більше трьох років. За період роботи компанія заслужила велику популярність у населення Києва. Тому водій в таксі Київ Лінкор гарантовано матиме велику кількість замовлень.

Одна з основних переваг роботи таксистом — можливість необмеженого заробітку. Ви працюєте, скільки вважаєте за потрібне, а великий потік вхідних заявок забезпечить компанія. ІДС Лінкор пропонує максимально вигідні умови співпраці. Комісія з кожного виконаного замовлення становить всього 10%, а з партнерського — 15%.

У фірмі Linkor успішний водій, що відповідально виконує роботу, додатково заохочується фінансовою винагородою — премією.

Отже, працюючи на Лінкор Таксі, ви отримаєте стабільний високий дохід, забезпечений:

  • Великою кількістю замовлень;
  • Оптимально низьким відсотком комісії з кожного замовлення;
  • Грошовою премією за успішну роботу.

Комфортні умови праці

Компанія Лінкор забезпечує співробітникам відмінну матеріальну винагороду, яка дозволить безбідно жити в Києві. Однак робота вигідно відрізняється і іншими перевагами. До достоїнств роботи в Linkor taxi відноситься:

  • Вибір графіка. Якщо вам не підходить просиджувати в офісі строго певний час, робота в таксі — ідеальний варіант відмінного заробітку. Ви працюєте скільки хочете в будь-який час доби. Працюючи на постійній основі в іншому місці, можна підробляти таксистом кілька годин в день або на вихідних, і мати солідну надбавку до основної зарплати;
  • Вибір району. Ми умовно поділили Київ на зони, тому можна підписатися на отримання замовлень з певного столичного сектора;
  • зарплатня водій таксі КиївОбов’язкових замовлень немає. На відміну від інших київських служб таксі, в Лінкор обов’язкова норма виконання замовлень відсутня. Виїжджати на неприбуткове замовлення не потрібно — водій таксі виконує ту заявку, яку вважатиме потрібною;
  • Простота роботи. Компанія застосовує сучасні та зручні рішення, тому робота проводиться в смартфоні. Відкривайте додаток, вибирайте замовлення і отримуйте прибуток!
  • Швидкість оформлення. З метою максимальної економії часу процедура оформлення значно спрощена. Не витрачайте час, щоб приїхати в офіс — достатньо зателефонувати або відправити на обробку заповнену на сайті онлайн форму.

Працевлаштування в ІДС Лінкор має багато переваг. На додаток до великого фінансового доходу, вигідних і комфортних умов праці, компанія чесно і шанобливо ставиться до співробітників.

Що потрібно для початку роботи водієм в таксі

Сучасне життя в Києві неможливе без професії таксиста, тому воно має високу затребуваність і оплату праці. На улюбленому хобі водінні можна відмінно заробити — це доступно практично будь-якому автомобілісту, у якого є машина.

Хочу працювати водієм в Лінкор Таксі — що для цього потрібно?

Якщо сумніваєтеся, чи вийде працювати в службі таксі, ознайомтеся з вимогами компанії. Вимоги, які висуває фірма Linkor до претендентів, мінімальні. Відразу телефонуйте або надсилайте заявку, якщо ствердно кивнете після прочитання кожного пункту:

• Водійські права;
• Наявність досвіду роботи;
• Свій автомобіль;
Смартфон на базі Android для установки програми Mobile taxi.

Робота водій в таксі Київ вимагає пунктуальності та відповідальності, тому якщо не змушуєте себе чекати і приїжджаєте завжди вчасно — будемо раді бачити вас в дружному колективі компанії!

Вимоги до машини

Якщо володієте автомобілем, клас якого не гірше Daewoo Lanos — можете приступати до роботи. Головна вимога, яка пред’являється до автомобіля — стан: він повинен бути хорошим.

Сьогодні багато хто воліє, щоб на таксі були відсутні розпізнавальні знаки. Ми йдемо назустріч побажанням водіння водій таксі Київпасажирів і водіїв, які не хочуть псувати вигляд машини. Тому обклеювання транспортного засобу логотипом і телефонними номерами служби не потрібне. Встановлювати шашки також необов’язково.

Оформлення за 5 хвилин

Твердо вирішили поліпшити своє матеріальне становище і відповідаєте вимогам? Процедура оформлення не займе більше 5 хвилин. Дзвоніть прямо зараз:

+380931700714 або  «537″ callback

Чи відправляйте заповнену форму онлайн: внесіть дані свої та автомобіля, прикріпіть фото машини.

Кожен водій таксі Київ Лінкор стабільно отримує гідну зарплату, бонуси, комфортні умови праці і розпоряджається своїм часом!

Наверх

Наверх