Як дістатися до аеропорту Бориспіль

літаки як дістатися до аеропорту бориспільПеред майбутнім перельотом пасажири прагнуть дізнатися, як дістатися до аеропорту Бориспіль. Він є найбільшим в Україні: кількість пасажирів, які обслуговуються щорічно, становить вісім мільйонів чоловік. Щоб в аеропорт добиратися, на сучасному ринку пасажирських перевезень представлено кілька варіантів, включаючи таксі та громадський транспорт.

Варіанти на будь-який смак і гаманець

Доступна або дорога послуга — в аеропорт добиратися існує кілька варіантів, що розрізняються ціною, рівнем комфорту, часом виконання заявки.

Поїздка на автобусі

На спеціальному автобусі, який курсує цілодобово, можна дістатися до «Борисполя» за невисоку вартість. SkyBus відправляється з Південного залізничного вокзалу і приїжджає в аеропорт за годину. При наявності пробок час збільшується до півтори години. Для придбання квитка необхідно здійснити бронь місця заздалегідь на веб-сайті, або квиток продасть водій на місці.

Маршрутка

Найдешевше обійдеться поїздка на маршрутному таксі, але для пасажирів з чемоданами і об’ємними сумками це — невідповідний варіант. Інтервал, з яким курсує маршрутне таксі №316, становить десять хвилин. Щоб в аеропорт добиратися цим видом транспорту, слід вийти на зупинці «Ленінградській», а далі скористатися автобусом №2.

Таксі шаттл

Цей особливий вид транспорту передбачає приїзд на виклик мінівена. Замовляючи шаттл, слід бути готовим до того, що по дорозі будуть підсаджуватися пасажири. У цьому є і позитивні моменти: вартість послуги зменшується зі збільшенням кількості пасажирів. Дорога на шатлі займає приблизно годину. Оформити замовлення можна по телефону або онлайн. Доступна опція установки дитячого автокрісла.

Політ на вертольоті

В аеропорт добиратися на вертольоті — дорога послуга, яку можуть дозволити собі забезпечені пасажири. Дорожнеча компенсується високою швидкістю — вертоліт прилітає на місце через п’ятнадцять хвилин, а термінали як дістатися до аеропорту бориспільзаявка оформлюється за дванадцять годин до вильоту.

Таксі

Простий, швидкий і недорогий варіант — замовити таксі в аеропорт. Якщо ловити таксі на вулиці, вартість набагато дорожче, тому замовляйте машину в службі таксі. Найнадійніша компанія на київському ринку — ІДС Лінкор. Поєднання демократичних тарифів і відмінної якості робить компанію популярною у киян і гостей міста. Linkor taxi встановила лояльні тарифи, забезпечує пасажира комфортабельним авто і професійним водієм.

Якщо шукаєте, як дістатися до аеропорту Бориспіль, віддавайте перевагу кращій київській компанії Лінкор: набирайте 537 з мобільного або заповнюйте онлайн форму на сайті!

Наверх

Наверх