Єдина служба таксі Київ

Сучасний ритм великого міста вимагає зібраності і мобільності від городян, в зв’язку з чим єдина служба автомобілі єдина служба таксі київтаксі Київ, яка об’єднує багато додаткових послуг крім виклику автомобіля для поїздки, максимально підходить киянам.

Звернувшись в інформаційно-диспетчерську службу Лінкор, у клієнта відпаде необхідність шукати компанію, яка організувала б кур’єрську доставку або драйвера — ми надаємо велику кількість послуг, пов’язаних з пасажирськими перевезеннями.

Комфортабельні поїздки на таксі і не тільки

Щоб замовити таксі Київ за найдоступнішою вартістю, набирайте з мобільного короткий номер 537 або залишайте заявку на сайті. Після обробки заявки диспетчером, вона буде виконана в найкоротший термін.

Завдяки поділу столиці на сектори з достатньою кількістю автомобілів в кожному, найбільш близько розташоване таксі через 5-10 хвилин вже під’їжджає за вказаною адресою.

В автопарку таксомоторної фірми Лінкор знаходяться тільки автомобілі класу комфорт, які регулярно проходять техогляд. Замовляючи таксі у нас, пасажир може бути впевнений у швидкій, комфортабельній і недорогій поїздці, яка пройде на найвищому рівні. Крім цього, ІДС Лінкор пропонує велику кількість додаткових послуг:

  • Драйвер таксі;
  • Кур’єрські послуги;
  • Замовлення мікроавтобуса;
  • Погодинне замовлення;
  • Перевезення домашніх вихованців і ін.

Оперативна доставка кур’єром

Якщо маєте потребу в швидкій доставці важливих документів або інших невеликих речей, набирайте 537 з мобільного або заходьте на сайт і заповнюйте онлайн-форму. Кур’єр компанії в максимально стислі терміни дбайливо доставить посилку за вказаною адресою. При цьому вартість послуги доступна всім.

Драйвер таксі — запорука безпечної поїздки

У житті трапляються ситуації, коли керувати автомобілем самому складно: сильна втома, прийом лікарських препаратів, кілька келихів вина на урочистому заході роблять водіння небезпечним для життя шофера та інших учасників дорожнього руху. Тому звертайтеся в таксомоторних фірму Лінкор, і ввічливий професійний водій доставить пасажира і його транспортний засіб додому.

мікроавтобуси єдина служба таксі київМісткий автотранспорт

При необхідності замовлення універсала, мінівена або мікроавтобуса телефонуйте 537 — компанія має в своєму розпорядженні комфортабельні транспортні засоби, розраховані на будь-яку кількість осіб і багажу.

Якщо шукаєте транспортну компанію, яка зможе задовольнити будь-який запит, пов’язаний з перевезеннями, єдина служба таксі Лінкор до ваших послуг цілодобово!

Наверх

Наверх