Єдине таксі Київ

автомобілі єдине таксі київНеобов’язково витрачати багато часу на тривалі пошуки єдине таксі Київ — просто зателефонуйте 537 або заповніть поля онлайн-форми на сайті Лінкор. Саме наша інформаційно-диспетчерська служба пропонує замовлення комфортабельного таксі, а також інших додаткових послуг, і все це доступно за єдиним коротким номером.

Не ризикуйте часом, грошима і комфортом — вибирайте Лінкор

Таксомоторна компанія пропонує пасажирам максимум привілеїв при замовленні таксі і саму доступну вартість. Замовляючи таксі у нас, пасажир може бути стовідсотково впевнений в тому, що гроші будуть витрачені не даремно.

Не тільки дешево, але і комфортно

У ІДС Лінкор провели оптимізацію робочих процесів, що дало можливість оптимально знизити вартість послуги. Завдяки цьому, поїздка на таксі Київ стала доступною для всіх жителів і гостей міста. Тарифи переїзду по столичному регіону прозорі і вказані на сайті компанії. Дізнатися точну вартість можна у диспетчера, повідомивши координати поїздки, або самостійно, внісши ці ж дані в форму заявки на веб-сайті.

Надаючи пасажирам дешеве таксі, ІДС Лінкор піклується про зручність поїздки, тому в автопарку компанії знаходяться виключно авто комфорт класу. У чистому зовні і всередині автомобілі зі зручним салоном поїздка доставляє клієнту тільки позитивні враження.

Ми гарантуємо 100% подачу і безпечну поїздку

Замовляючи автомобіль в Лінкор, клієнту надається подача транспортного засобу вчасно в 100% випадків. Це забезпечується за рахунок:

  • Автопарку;
  • Партнерских служб.

У великому парку авто знаходиться кількість транспорту, достатня для успішного виконання всіх вхідних запитів. Парк постійно поповнюється новим автотранспортом, а також проводиться заміна старого.

водії єдине таксі київСпівпраця з партнерськими транспортними компаніями дозволяє знаходити вільний автомобіль навіть в тих випадках, коли всі таксі нашої фірми зайняті на викликах. Навіть замовляючи авто в ранковий або вечірній час пік, не хвилюйтеся — авто обов’язково приїде на виклик.

Щоб бути впевненим у безпечній поїздці, набирайте 537 з мобільного. Автотранспорт проходить обов’язковий техогляд, який дозволяє своєчасно виявити неполадки в роботі автомобіля. Подібні запобіжні заходи дозволяють пасажирові не хвилюватися з приводу своєї безпеки.

Отримати переваги при виклику машини просто — для цього вибирайте єдине таксі Київ Лінкор, яке надає комфортабельні поїздки, оперативне обслуговування на європейському рівні, різноманітність додаткових послуг за дешевою ціною.

Наверх

Наверх