Залізничний вокзал Київ

будівлі залізничний вокзал київЗамовлення таксі — безпрограшний варіант, коли необхідно дістатися на залізничний вокзал Київ. Громадським транспортом також можна скористатися, але приїзд вчасно і з комфортом гарантує служба таксі.

Щоденна зустріч пасажирів на вокзалі

Кожен день тисячі пасажирів прибувають по залізниці до Києва, і залишають столицю. Використання залізничного пересування користується великою популярністю у жителів і гостей України з огляду на помірну ціну і комфорт.

Як будували Центральний вокзал

Довжина першої побудованої в якості вокзалу будівлі становила 133 метра, а будівництво було закінчено в 1870 році. Забезпечені пасажири користувалися шикарно обробленими приміщеннями, а для простих робітників відводилися приміщення, де було брудно і тісно.

Перший вокзал експлуатувався протягом семи років, поки не згорів під час пожежі. Будівлю вирішили відновити і реконструювати, щоб підвищити рівень сервісу.

Нову вдосконалену будівлю почали зводити в 1913-му, але розпочата революція і Перша світова війна зупинили процес. Продовжили будівельні роботи через п’ятнадцять років і закінчили їх у 1932 році.

У складі пасажирського залізничного вокзалу Центральний, Південний і Приміський. Південний (поєднана разом пара будівель) планували відкрити раніше, але здійснили це тільки в 2001 році, а Приміський ввели в експлуатацію в 1954-му.

Вокзал Київ повністю був реконструйований в 2001 році.

Київ-Пас

Вокзал розташований на основній київській залізничній станції, якою є Київ-Пасажирський. Станція активно експлуатується в даний час, а відкриття станції відбулося в 1870 році. Від неї на курсуючому міському транспорті можна доїхати до багатьох районів Києва.

Поїздка на таксі

Якщо необхідно приїхати вчасно, вибирайте перевірений і надійний спосіб — замовляйте таксі. Таксомоторних компаній в Києві налічується більше двох сотень, але найкраща з них — інформаційно-диспетчерська служба Лінкор.

будівлі залізничний вокзал київКомпанія встановила оптимально низькі розцінки і гарантує найвищу якість сервісу. Комфортна іномарка приїжджає через 5-10 хвилин, а за кермом знаходиться кваліфікований і ввічливий водій. Компанія відповідає високим очікуванням замовників, оскільки оптимізує роботу. Процеси, що виконуються з максимальною ефективністю, дозволяють знизити вартість і поліпшити рівень обслуговування.

Для повної впевненості у своєчасній подачі таксі робіть попереднє замовлення за номером 537 або онлайн на сайті.

Щоб дістатися на залізничний вокзал Київ з комфортом і без запізнень, вибирайте кращу службу таксі Лінкор: телефонуйте 537 або залишайте онлайн заявку!

Наверх

Наверх