Замовлення таксі дешево

автомобілі замовлення таксі дешевоТарифи київської таксомоторної компанії Лінкор відрізняються доступністю, а якість завжди на висоті, тому робіть замовлення таксі дешево за номером 537. Для жителів і гостей Києва, які економлять кожну хвилину, передбачений сучасний спосіб виклику таксі по інтернету.

Найбільш лояльні ціни в Києві та європейський сервіс

Компанія Лінкор славиться відмінним обслуговуванням і невисокими розцінками, які доступні для всіх. У зв’язку з цим інформаційно-диспетчерській службі віддає перевагу все більше замовників з кожним днем, і фірма займає лідируючі позиції в пасажирських перевезеннях столичного регіону.

Багато ІДС Києва роблять вартість таксі невисокою, однак при цьому якість послуги залишає бажати кращого. Ми не робимо тарифи високими спеціально, і регулярно оптимізуємо роботу. Це дозволяє підтримувати сервіс на належному рівні, а розцінки зробити помірними без шкоди для якості.

Виклик таксі по телефону

Звичний спосіб виклику машини залишається таким же затребуваним, як і раніше, не дивлячись на зростаючу популярність сучасних способів по інтернету.

Щоб таксі приїхало вже через 5 хвилин, телефонуйте на короткий номер 537. Якщо наберете номер з мобільного, за розмову не доведеться платити — це зробимо ми. Після спрацьовування системи callback замовник отримує зворотний дзвінок, і вільний оператор відразу приймає заявку.

Повідомте диспетчеру, куди подавати таксі, і куди їхати, озвучте наявність додаткових послуг, і відразу почуєте, яку суму готувати до сплати.

Оформлення замовлення онлайн

Для того щоб не дзвонити диспетчеру, викликайте таксі онлайн. Це зручно і займе мінімум вашого часу. Вносьте в форму на веб-сайті маршрут поїздки, і розраховуйте тариф, а після відправляйте замовлення на обробку. Програма підшукає найближчу до замовника машину, покаже номер телефону водія. На оформлення витратиться не більше хвилини, що дійсно важливо для тих, хто цінує час.

Найшвидша подача таксі

швидкість подачі замовлення таксі дешевоІДС Лінкор знаходить автомобіль швидше за всіх в столиці. Щоб забезпечити високу оперативність при виконанні замовлення, компанія має в своєму розпорядженні великий таксопарк, тому всі заявки незмінно виконуються.

У разі сильної завантаженості замовленнями ми розраховуємо на допомогу партнерських служб. Після того, як заявка буде прийнята, до замовника відправляється авто, яке знаходиться найближче. Таксисти чудово розбираються в столичному регіоні, тому приїдуть на виклик через 5 хвилин!

Якщо хочете зробити замовлення таксі дешево, віддавайте перевагу Лінкор: наша компанія гарантує високу якість послуги і найбільш лояльні розцінки!

Наверх

Наверх