Замовлення таксі Київ ціни

автомобілі замовлення таксі київ ціниЯкщо потрібно заощадити на поїздці, але при цьому пересуватися з комфортом, робіть замовлення таксі Київ ціни якого відрізняються помірністю, в ІДС Лінкор. Наша компанія поряд з невисокими тарифами домоглася європейської якості: подорожуйте з комфортом без шкоди для свого гаманця!

Таксі Лінкор: демократичні розцінки і відмінний сервіс

Наша інформаційно-диспетчерська служба утримує лідируючі позиції на ринку столичних пасажирських перевезень. Кияни та гості міста незмінно вибирають поєднання лояльних тарифів і чудового обслуговування. Щоб розцінки були доступними для всіх, фірма Лінкор постійно оптимізує роботу. Це дозволяє домогтися відмінного сервісу і знизити вартість послуги.

Робіть замовлення онлайн

Щоб замовити таксі, тепер необов’язково телефонувати диспетчеру: досить відкрити форму на веб-сайті, і через хвилину замовлення оформлене! В онлайн форму слід внести дані, які стосуються майбутнього маршруту і відзначити галочками додаткові послуги, якщо вони необхідні.

Розрахувати вартість поїздки можна за допомогою спеціальної опції, розташованої внизу форми. Після того, як погодитеся з сумою, відправляйте заявку на обробку. Програма покаже найближче вільне авто і номер, за яким можна зв’язатися з водієм. На все портібно не більше пари хвилин, а через 5 хвилин машина вже під’їде за вказаною адресою. Якщо дійсно цінуєте свій час і не бажаєте витрачати його на тривале очікування — викликайте таксі в Лінкор!

Для дзвінка в call-центр набирайте 537

Більшість сучасних жителів і гостей міста віддають перевагу звичному варіанту виклику машини — по телефону. Щоб зв’язатися з диспетчером, телефонуйте з мобільного на короткий номер 537, і повідомляйте, за якою адресою повинен під’їхати автомобіль і куди далі прямувати.

Оператор швидко внесе дані в програму і відразу скаже, скільки коштує поїздка на таксі. За розмову з диспетчером не доведеться нічого платити, оскільки діє система callback і вартість оплачує компанія.

Велика розмаїтість транспорту в таксопарку

Автопарк компанії складається з різних по маркам і моделям транспортних засобів. Їх досить для того, щоб мікроавтобуси замовлення таксі київ цінисвоєчасно виконувалися всі вхідні заявки, тому Лінкор гарантує стовідсоткову подачу таксі.

При необхідності замовити таксі мікроавтобус телефонуйте 537, і комфортна містка машина дозволить зі зручностями розміститися всій великій компанії.

Робіть замовлення таксі Київ в одній з кращих інформаційно-диспетчерських служб Лінкор: наш номер 537, або скористайтеся онлайн формою!

Наверх

Наверх